gebe
  1. sosyal kelebek

sosyal kelebek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

msn e giremiyorum melekler yardım acilll

Konu, 'Sorularınız & Sorunlarınız' kısmında sosyal kelebek tarafından paylaşıldı.

selam melekler dün sabah pcmi açtğm da nete bağlanamadım internet explorer den giremeyince bende google chrome den girdim nete we bağlandım ama msn açmıyo neden olabilir lütfen yardım edin

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113
    Msn bağlanamadığı zaman bir hata kodu gösterir sana örneğin 800324fb gibi onu buraya yazarsan yardımcı olalım sana

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    Canım bağlantıdan olabilir.Eğer bağlantı sorunu yoksa msn sürümünü değiştir.Denetim masanından program ekle kaldırdan kaldır yenisini yükle inşallah düzelirr ozaman umarım yardımcı olabilmişimdir.

4. sosyal kelebek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    meleklerim çok saolun denıycem birazdan büsbüyük öpüldünüz 8))

5. sosyal kelebek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sadminim hata 633 dio

Son düzenleme: 15 Eylül 2010
msn e giremiyorum melekler yardım acilll konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acilll yardım:(

acilll yardım:(

adetin ilk günü ilişkiye girilirse hamile kalınır mı adet 4 gün sürüyo 4 gün sonraya spermler yaşarmı?? ilişkiye gireli 1.5 hafta oldu dün çok kötü agrı girdi karnıma midem bulantı kustum:( hamilelikte kusarken çok şiddetli agrı olur mu ve 1.5 haftada belli olur mu
  2. acilll!!!

acilll!!!

arkadaşlar istanbul avrupa yakasında fiyatları 200 300 tl gibi uçuk rakamlar olmayan daha memur işi 20 lik dişimi çektirebileceğim bi diş hekimi arıyorum diş iltihaplı şuan ve tahmin edersiniz ki hamileyken çekilecek dert değil ağrısı kabir azabı diyebilirim hafta içi gidip çektirmem gerek konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar paylaşsın lütfennn!!!:help:
  3. Acilll..

Acilll..

Merhabalar aranıza yeni katıldım Ben güçlü olmayı beceremiyorum. İnsanların gözlerinin içine bakamıyorum. Şuanda konuşmadığım 2 arkadaşım var benim psikolojim aşırı derecede bozuk. Olay şöyle gelişti. Bizim bir sınavımız vardı sınav olduğumuz ders notlarını tutmmştım ben.O yüzden hocamızdan rica ettik iptal etti ..Ertesi hafta sınav saati 1 saat çalıştım. Arkadaşlarım 2 haftadır çalışmalarına...
  4. Wolfteame Üye Oldum ama Giremiyorum Yardım !

Wolfteame Üye Oldum ama Giremiyorum Yardım !

wolfteame üye oldum ama giremiyorum bir yardım edin ne olur :S:S
  5. formspring.me açılmıyor formspring e giremiyorum yardım lütfen.

formspring.me açılmıyor formspring e giremiyorum yardım lütfen.

Ya kızlar yaşayan varmı bilmiyorum ama formspring beni engelleme mi yaptı nedir bilemiyorum ama giremiyorum açılmıyor sayfa sizde de böyle mi ne yapabilirim

Sayfayı Paylaş