gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

msn ekleyen erkekler

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

e:slm k :slmda kimsiniz e :şey ben murat
    k :hangi murat
    e :dördüncü murat
    k :defol

e :ya nerdesin görüşmeyeli çok ayıp ediyosun ha
    k: pardon?
    e :tamam bi daha olmasın
    k :sen de kimsin be defol

k :msn adresimi nerden aldınız
    e :migrosda ucuzluk vardı toptan aldım
    e :tüh be çevrim dışı oldu

k :kimsiniz
    e :talihine darılmış umutlara sarılmış sevmişte terk edilmiş bir gönül yorgunuyum
    k :böyle birini tanımıyorum by

e :slm ben ahmet
    k :hangi ahmet
    e :unutuldukmu yoksa
    k :haa anteptekimi
    e :eeevet o işte
    k :amma kekmissin benim antepte tanıdığım yok ki by

msn ekleyen erkekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkek

Erkek

genc erkek resimleri tanınmayan fotoları tanınmamış yakışıklı fotoları tanınmayan yakışıklı Tanınan bir adam görmek hayır ve berekettir. Kadın rüyada kendi eşini görürse kocası yahut ondan bir haber gelir. Yaşlı adam -bilinsin yahut bilinmesin- bütün maksatların gerçekleşmesine, öyle birine arkasını dönerek gitmek iyiliklerden yüz çevirmeye,, Orta yaşlı ya da genç erkek güzel çehreli ise...
  2. Msn Nickleri ~~

Msn Nickleri ~~

Sénn 0 Haincé védaŋdaŋ SoŋRa ßeŋ çoqtaŋ véda ettm a$qLaяa... qöZzLéRimi aÇsam Daa Sn ÇıqSaŋ KaR$ıma.. qiTméq Yaqı$maSs Sna..! KénDiŋ oLmaq vaRqéŋ asLa ßa$qaSıNa ßaqMa...!! SöZLéRŋ çq aCıTıy0r öLüoRmm...!! KaLßimi YaLaŋ A$qLa DoLdяmaYa méRaqLı déiLm..!! RaSt qéLdiim Tüm İnSanLaR Sŋi ßŋa aŋLatяLaR.. KaLßimdé Sna Yér yoq ßnm KaLßm ShnSn!! Sénn aRqanDn aqLaMam Snn İçiN öLüRm..!! qéç...
  3. MSN Psikolojisi

MSN Psikolojisi

durum 1:ENDİŞELİ KIZ erkek:slm kız:sen kimsin? msn imi nerden aldın? nie bni rahatsız ediyorsun? erkek:sorduğun sırayla cevap vermesem olur mu? kullanıcı ç.dışı gözüküyor erkek hayal kırıklığıyla yeni msnler aramaya devam eder durum 2:ARKADAŞ CANLISI KIZ erkek:slm kız:mrb nasılsın erkek:iidr senden kız:bugün noldu biliyormusun? erkek:ulan nerden ekledik ya hayatını anlatıyo kullanıcı ç.dışı...
  4. Resimleri birbirine ekleyen bir proğram biliyor musunuz ?

Resimleri birbirine ekleyen bir proğram biliyor musunuz ?

ARkadaşlarım resimleri birbirine ekleyecek böyle yan yana ekleyecek üzerine de yazılar yazabileceğim bir proğram biliyor musunuz sağolun.

Sayfayı Paylaş