gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Msn Gizleme, Saklama yada Kitleme artık bebek işi

Konu, 'Teknik Destek' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

msn saklama, msn gizleme, msn saklama programı, msn kitleme, msn gizleme proğramı, msn kapatmak, çoklu msn açma proğramı
    Aman patron geldi, tüh arkadaş geldi msn'yi gizleyememde, :D:D Artık gizler yada kitlersiniz beklerim nasıl olcağını size hemen anlatayım.

Öncelikle BURAYI TIKLAYARAK Msn Plus ediniyorsunuz. Msn plus kurulduktan hemen sonra aşağıdaki resimde görünen sekmeden CTRL + SPACE yani ctrl ile birlikte ara çubuğuna basarak ( birlikte basıyorsunuz aynı anda ) msn yi kitleyebilirsiniz. Dilerseniz şifre verebilirsiniz bu kitlenme olayına. Kitlendiğinde karşı tarafada yani arkadaşlarınızada mesaj iletebilirsiniz " Yokum yoğunum " Yada patrom geldi de diyebilirsiniz :D:D

Resmi ekliyorum.

Tabi bunları yapabilmek için neye ihtiyacınız var ? Tabiki MSN PLUS TÜRKÇE ye :D:D Aşağıdaki linke tıklayarak türkçesini indirebilirsiniz meleklerim. Gereken ayarları yapıpta linkliyorum. Hadi bakalım Kitleyin :D:D:D

MSN PLUS İNDİR

İndirme Başlamadı ise TIKLAYINIZ

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çalışanlar için çok iyi oluyor bu özellik :D:D Tşkler Sadmin...

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    vayttttttt kaçarmı beeeee hemen bende yapcam :D:D :kedi:

teşekürler sadminim.:muz:

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ama linkteki sayfa açılmıyo bende sadminimmmmmmmmmmmmmmmmmmm yardım eyle bu melekineeee

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sadmin yerine ben yardım edeyim sana :D:D Link açılıyor canım, sorun yok. Bir daha dene:)

6. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    deniyorum açılmıyo :D:D olmuyo olmuyoooooo mağdurumda mağdurummmm :kedi:

7. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    Paylasim icin tesekkürler.

8. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Şimdi gördüm mesajınızı ve kontrol ettim linkte bir sorun bulunmamakta. Sayfa gayet sorunsuz açılıyor.

Yinede sayfaya yeni bir link daha ekledim. Onuda deneyebilirsiniz. Lütfen yapamazsanız söyleyin yardımcı olalım.

9. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    bu link açıldı sadminimm teşekkür ederimm ilginiz için :D:D

Msn Gizleme, Saklama yada Kitleme artık bebek işi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Skrotumda Kitleler

Skrotumda Kitleler

Skrotumdaki kitlelerin çeşitli sebepleri vardır. Bunlar, tümörler, kistler ve diğer iltihaplar, fiziksel örselenmeler ve kasık fıtığıdır. Belirtiler - Skrotumda yumru veya şişme; - Belli yerlerde ağrı veya hassasiyet olasılığı Tümörler selim veya habis olabilirler. Testislerin kendilerinin içinde büyüyen tümörler çoğunlukla habis (kanser) olurlar, skrotumun içinde başka bir kısımda gelişen...
  2. bebek msn ifadeleri

bebek msn ifadeleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ya artık dokun yuregıme yada cek gıttt....

ya artık dokun yuregıme yada cek gıttt....

Sensiz idare ediyorum işte Say ki götürüyorum hayatı bilinmezliği ile... Sakın üzülme suskunum diye. Ben sessizliğimde de kulaklarımı tıkıyorum Söküklerini dikiyorum gecenin. Ay ile yıldızları birleştiriyorum, Gök ile güneşi, martılar ile denizi, güzel ile çirkini... Yaşam ile ölüm arasındaki bu maratonun Son finalini koşuyorum nefes nefese Sen üzülme ara sıra ağlıyorum...
  4. bu ara kötüyüm ben ya...

bu ara kötüyüm ben ya...

valla canım çok sıkkın bu ara ya hep başım ağrıyor çok gerginim oğlumda çok üzüyor bu kışı nasıl geçireceğiz bakalım evde yazın en azından hep dışarıdayız burda arkadaşımda yok kafa dengi çok monoton bir hayatım var ya allahtan yaramazda olsa sıpam sıpagetti canım oğlum var çok kızdırıyor beni ama genede severken boğacam çok tatlı bana göre.sizde benim gibi moraliniz bozuk umutsuz musunuz
  5. yeter artık ya yeter

yeter artık ya yeter

KIZLAR BUGÜN ONU TANIDIĞIM GÜN :18: 4 YIL ÖNCE BUGÜN ÇIKTI KARŞIMA :18: ONU BİLMEM AMA BEN BUGÜNDE ÇOK MUTSUZUM İÇİM HALA YANIYO VE YİNE GÖZYAŞLARIM DURMAK BİLMİYO.NEDEN NİÇİN DEMİYORUM ARTIK ÇÜNKÜ BUGÜNKÜ GÖZYAŞLARIM DİĞERLERİNDEN FARKLI...BUGÜN ONU TANIDIĞIM GÜN VE O UTANMADAN BANA ÇİÇEK YAPTIRMIŞ ALLAHIM NE KADAR ZOR NEDEN YAPIYO BUNU BANA NASIL YANDI İÇİM ANLATAMAM GEÇEN YILLAR...

Sayfayı Paylaş