gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

msn hesabı nasıl kapatılır?

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

msn nasıl kapatılır msn adresi nasıl kapatılır hesabı oturum resimli anlatım Hotmailde oturum açtıktan sonra http://accountservices.msn.com adresine girinMüşteri Hizmetleri kısmına girinorada Hesabınızı Kapatın yazılı bir link göreceksinizoraya tıklayın ve diğer adımları tamamlayınböylece hesabını kapatabilirsiniz.

msn hesabı nasıl kapatılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn hotmail hesabını nasıl kapatabilirsiniz?

Msn hotmail hesabını nasıl kapatabilirsiniz?

msn nasıl iptal olur msn iptali nasıl olur hotmail iptali yapılır yapılır iptal etmek Msn hotmail hesabını nasıl kapatabilirsiniz?Msn hesabınızı kapatmak için aşağıdaki link e tıklayın: https://accountservices.passport.net/CustomerSupport.srf?id=10&vv=310&lc=1055&sl=1 Açılan sayfada "hesabınızı kapatın" yazısına tıklayın. Açılan sayfada oturm açmanız...
  2. Yonja hesap nasıl kapatılır

Yonja hesap nasıl kapatılır

yonja nasıl kapatılır yonja hesabı nasıl kapatılır üyeliği iptal edilir üyelik iptali siber üyelik iptali Yonja hesap islemi, Yonja hesap kapatma, Yonja hesap nasil kapatilir, Yonja sifre degistirme, Yonja sifre islemi, Yonja sifre nasil degistirilir, yonja.com Hesap kapatmak Geçen gün Msn´de bir kız arkadaşım yonja.com adresi nasıl kapatılıyor biliyormusun diye bir soru sormuştu....
  3. Yeni Msn Hesabı Nasıl Alınır

Yeni Msn Hesabı Nasıl Alınır

yeni msn hesabı alma, nasıl alınır, linki, istiyorum hakkında bilgiler... Evet meleklerim yepyeni ve sıfır kilometrede msn hesabı almak istiyorsunuz bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. E bizene :D:D Şaka şaka hahahahahaha Şimdi öncelikle aşağıdaki linke tıklıyorsunuz. YENİ MSN ALMAK İÇİN İLK İŞLEM TIKLA Resimde görünen yerleri doldurduktan hemen sonra sıfır kilometre yeni msn hesabınız...
  4. tweeter hesabı nasıl kapatılır

tweeter hesabı nasıl kapatılır

tweeter hesabı nasıl kapatılır ? arkadaşlar merhaba lütfen tweeter hesabı nasıl kapatılır bu konuda yardım edin bana
  5. Twitter hesabı nasıl silinir - kapatılır?

Twitter hesabı nasıl silinir - kapatılır?

Twitter hesabı nasıl silinir Twitter hesabı kapatmak Merhaba Sevgili Melek'ler... yine bir misafirimizin isteği üzerine sizlerle ve o misafirimiz ile Twitter hesabı nasıl silinir bu yazımızda konu alıyoruz. Son zamanların gözde sosyal paylaşım sitelerinden biriside şüpesiz ki twitter dır. Twitter dan bunalan bazı kullanıcıların işlerini kolaylaştırabilmek adına sizlere twitter...

Sayfayı Paylaş