gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Msn Hesabını İptal Et

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Msn Hesabını İptal Etmek istiyorum lütfen bana Msn Hesabını İptal Etmem için yapmam gerekenleri yazın:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Msn Hesabını İptal Et konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn Space’i İptal Etmek

Msn Space’i İptal Etmek

bodoo msn bodoo chat nedir türkiye Msn Space‘inizi 5 adımda iptal edebilir, kapatabilirsiniz. İşte izlemeniz gereken adımlar. 1.Öncelik msn oturumunuzu açınız ve msn space‘inize giriniz. 2.Sağ üst köşedeki Options, Seçenekler bağlantısına tıklayın. 3.İlk seçenek olarak Space settings, Alan ayarları görüntülenecektir. Eğer bu adım görünmüyorsa sağdaki menüden Space settings, Alan ayarları...
  2. msn hesabı nasıl kapatılır?

msn hesabı nasıl kapatılır?

msn nasıl kapatılır msn adresi nasıl kapatılır hesabı oturum resimli anlatım Hotmailde oturum açtıktan sonra http://accountservices.msn.com adresine girinMüşteri Hizmetleri kısmına girinorada Hesabınızı Kapatın yazılı bir link göreceksinizoraya tıklayın ve diğer adımları tamamlayınböylece hesabını kapatabilirsiniz.
  3. Liderler mitingleri iptal etti

Liderler mitingleri iptal etti

AKP'nin Gümüşhane ve Erzincan mitingleri iptal edildi. Erdoğan, Kahramanmaraş'a hareket etti. Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun helikopterinin Kahramanmaraş'ta düşmesi sonrasında AKP ve MHP genel başkanları seçim mitinglerini iptal etti. Başbakan Erdoğan, Gümüşhane ve Erzincan'da yapacağı mitingleri iptal ederek, bölgeye gitme kararı aldı. Devlet Bahçeli de,...
  4. Msn Yeni Hesap Al

Msn Yeni Hesap Al

msn yeni hesap alma, nasıl alınır, Msn mi şifresini unuttum yeni hesap almak istiyorum. Acaba nereye başvurmam lağzım. Yani hangi linkten yeni hesap alabiliyorum.
  5. Facebook Hesap İptali

Facebook Hesap İptali

Facebook Hesap İptali nasıl oluyor lütfen çok acil yardımcı olun bilgi verin!

Sayfayı Paylaş