gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Msn Hotmail Al

Konu, 'Yararlı Linkler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hotmail hesabı nasıl alınır? msn hotmail hesabı açmak
    Sevgili Melek'ler ve sevgili misafirler, bu yazımızda, Msn hotmail hesabı nasıl alınır diyen tüm arkadaşlarımız için msn hesabı alma konusunda bilgi ve ilgili bağlantı linklerini paylaşıyoruz.

Msn hesabı açabilmek için öncelikle aşağıdaki linke tıklamalısınız ve gerekli formu doldurmalısınız.

Tıklayınız..

Windows Live id veya hotmail hesabını yine aynı sayfadan kutucuğu değiştirerek belirleyebilirsiniz.

Sırasıyla aşağıdaki işlemleri yapın.

* Windows Live ID yani kendinize bir takma ad belirleyin bu adınız veya soyadınızda olabilir. Dikkat etmeniz gereken Türkçe karakter kullanmamak.
    * Aklınızda kalıcı bir parola belirleyin ama bu parola doğum tarihiniz veya bir yakınınızın önemli bir tarihi olmasın. Çokta kolay bir parola seçmemek şartıyla unutmayacağınız bir parola belirleyin. Harf ve sayı karışık olursa daha güvenli olacaktır. 2 kutucuğada aynı parolayı girin.
    * Diğer e-posta adresi kısmında eğer başka bir e-postanız yok ise altındaki mavi yazılı kısma tıklayarak bir güvenlik sorusu belirleyiniz. Bu güvenlik sorusu veya ikinci msn adresi şifrenizi unuttuğunuz zaman hatırlatma için kullanılacak.
    * Ad-Soyad, Ülke, il, posta kodu, doğum tarihi, cinsiyetiniz gibi detaylarıda girin.
    * Son olarak üyeliğinizi oluştururken spam bot olmadığınızın anlaşılması için bir güvenlik kodu eklenmiş. En alt kısımda yer alan resimli kutu içeriğinde yer alan karakterleri karakterler kutucuğuna büyük küçük harflere duyarlı şekilde yazıyoruz.
    * Son olarak Microsoft hizmet sözleşmesini ve gizlilik bildirimini kabul ettiğinizi onaylamanız gerekiyor. Kabul ediyorum butonuna tıklayarak hesabınızı oluşturabiliyorsunuz.

Msn Hotmail Al konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn hotmail hesabını nasıl kapatabilirsiniz?

Msn hotmail hesabını nasıl kapatabilirsiniz?

msn nasıl iptal olur msn iptali nasıl olur hotmail iptali yapılır yapılır iptal etmek Msn hotmail hesabını nasıl kapatabilirsiniz?Msn hesabınızı kapatmak için aşağıdaki link e tıklayın: https://accountservices.passport.net/CustomerSupport.srf?id=10&vv=310&lc=1055&sl=1 Açılan sayfada "hesabınızı kapatın" yazısına tıklayın. Açılan sayfada oturm açmanız...
  2. İsim ve Soyisimden MSN, Hotmail, vd. adresi bulun resimli anlatım

İsim ve Soyisimden MSN, Hotmail, vd. adresi bulun resimli anlatım

hotmail isimleri msn adres isimleri en güzel msn adresleri güzel adresleri hotmail Programı resimLerLe anlatmaya çaLıştım isim ve soyisim bilgilerini girip uzantısını ([email protected],hotmail vs) seçip search (arama) tuşuna basıp aratıyoruz ve sonuçlar karşımıza çıkıyor resimleri incelersiniz de daha rahat anlayabilirsiniz zaten... Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın...
  3. Msn Kaydol Hotmail

Msn Kaydol Hotmail

hotmail kaydol msn kaydol msn hotmail hotmaile olarak msn kaydol hotmail, msn kaydol hotmail olarak, msn kaydol msn.com, msn kaydol windows live, hotmaile kaydolmak Msn Hotmaile kayıt olmak isteyen ve bunu bilmeyen arkadaşlarımıza bilgi olması açısından bu konuya açıyoruz meleklerim. Dileyen arkadaşlarımız aşağıdaki linke tıklayarak Msn Hotmail'e kayıt yapabilirler. MSN Kaydol HOTMAİL olarak...
  4. Msn Yeni Hesap Al

Msn Yeni Hesap Al

msn yeni hesap alma, nasıl alınır, Msn mi şifresini unuttum yeni hesap almak istiyorum. Acaba nereye başvurmam lağzım. Yani hangi linkten yeni hesap alabiliyorum.
  5. Hotmail Msn Hesabı Kapatma

Hotmail Msn Hesabı Kapatma

Msn Hesabını İptal Etme Hotmail Hesabı Kapatma Msn Hesabını İptal Et Merhaba Sevgili Melek'ler ve msn hesabını iptal etmek isteyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda hotmail hesabı kapatma konusunuda ki bilgileri paylaşıma açıyoruz. Hotmail Hesabınızı Kapatmak Silmek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın. Önce http://account.live.com/?mkt=tr-tr adresine girin, kapatmak...

Sayfayı Paylaş