gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Msn için duygusal avatarlar

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

duygusal avatarlar duygusal avatarları yazılı avatarlar msn resimleri
    Duygusal Msn avatarları
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    en yiyisi enim avatarım

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel avatarlar bir tanesini aldım. Teşekkürler.

Msn için duygusal avatarlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duygusal Msn Yazıları

Duygusal Msn Yazıları

duygusal duvar yazıları duygusal msn yazıları duvar duygulu duygulu yazılar seni izlerken yüzüm güler senin bakisin beni deli divane eder hep yanimda ol bu bana yeter.. benim sana olan askima ne güzel derim.. senin bana olan askina sadece HA ------ LENN derim. . koLay değiL roL yapsamda bazen beni hiçbişey güLdürmüyor..sorun değiL çünkü artık zaten beni hiçbi dert öLdürmüyor!!! CANIMA...
  2. msn için etkileyici duygusal nickler

msn için etkileyici duygusal nickler

slow nickler slow msn nickleri etkileyici nickler duygusal msn nıcklerı Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T.. *Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!! *dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq...
  3. MSn İçin Komik Avatarlar resimleri

MSn İçin Komik Avatarlar resimleri

Msn lerinizde kullanabileceğiniz komik ve birbirinden güzel avatarları bu yazımda sizlere sunmak istiyorum arkadaşlarım. Belki tam olarak beğenmeyebilirsiniz. Sizlerinde eklediği güzel olanlar var ise lütfen bunların tamamını bize yorum olarak gönderin. Ben sizlere şimdi googlede bulduğum avatarların tamamını göstermek istiyorum umarım beğenirsiniz arkadaşlarım.
  4. MSN İçin Kalp Avatarları

MSN İçin Kalp Avatarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Msn için durum avatarları

Msn için durum avatarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş