gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

msn ifadesi

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

msnde kullanmak için öpücük ifadeleri var mı acaba sizde,eklermisiniz,teşekkürler...

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

msn ifadesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gizli tanığın Sabancı suikastı ifadesi şöyle:

Gizli tanığın Sabancı suikastı ifadesi şöyle:

Sabancı suikastı sanığı Duyar'la aynı cezaevinde yattım. Bana tetiği ben çektim dedi." diyen Yüksel kod adlı gizli tanığın ifadesi Ergenekon dosyasına girdi. Ergenekon soruşturması başladıktan sonra basına sızdırılan sahte MİT raporlarında, Sabancı Center’da 9 Ocak 1996’da Özdemir Sabancı, çalışma arkadaşları Haluk Görgün ve Nilgün Hasefe’nin öldürülmesiyle ilgili çok farklı bir...
  2. Hem avatar yapın Hemde msn ifadesi

Hem avatar yapın Hemde msn ifadesi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Tuncay Güney'in ifadesi alınacak

Tuncay Güney'in ifadesi alınacak

Adalet Bakanı Şahin, Tuncay Güney'in ifadesinin alınması için Bakanlık olarak harekete geçtiklerini açıkladı. Şahin, Habertürk televizyonunda ''Soruyorum'' adlı programda soruları yanıtladı. Tuncay Güney'in son dönemde özellikle TRT'de yaptığı açıklamaların sorulması üzerine Şahin, ''o şahsı (Tuncay Güney) başka televizyonlarda da izlediğini, aynı şeyleri TRT'de de söylediğini'' ifade etti....
  4. Hilmi Özkök'ün ifadesi alınacak

Hilmi Özkök'ün ifadesi alınacak

Ergenekon soruşturması kapsamında savcılık eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hilmi Özkök'ün ifadesini alacak. Emekli Orgeneral Hilmi Özkök, Ergenekon iddianamesinin ana dayanaklarından biri olan "Darbe Günlükleri"nin yazıldığı iddia edilen dönemde Genelkurmay başkanıydı. Eski Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Özden Örnek tarafından yazıldığı iddia edilen günlüklerde Özkök...

Sayfayı Paylaş