gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

msn iletinde dini sözler yazsın istermisin???

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Uzun mesafelere ulaşmak, yakın mesafeleri aşmakla mümkündür. (İmam Gazali) Tarih değil, hatalar tekerrür ediyor. (Abdulhamid Han) En büyük felaketler içinde bile ümidini kaybetme, unutma ki ilik, sert kemiğin içinden çıkar. (Hafız Şirazi)
    Cahillerin kalbi dudaklarında, alimlerin dudakları kalplerindedir. (Hz. Ali (r.a))

Her kalbin çarpıntısı kendi ecelinin ayak sesleridir. (Beyazidi Bestami)

Mal cimrilerde, silah korkaklarda, karar da zayıflarda olursa işler bozulur. (Hz. Ebubekir (r.a))
    Gecenin ne kadar uzun olduğunu ancak hastalar bilir. (Sadi)
    Kibir, bele bağlanmış taş gibidir. Onunla ne yüzülür ne de uçulur. (Hacı Bayram-ı Veli)
    Zalimler için yaşasın cehennem. (Bediüzzaman Said Nursi)
    Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır. (Bediüzzaman Said Nursi)
    Tatlı suyun başı, kalabalık olur. (Mevlana)
    Kurdun elinden çobanlık gelmez. (Sadi)
    Eğri ok, doğru yol almaz. (Hz. Ali (r.a))
    Hiçbir acı, cehaletten daha fazla zahmet verici değildir. (Hz. Ali (r.a))
    İnsanı maskara eden, dilidir. (Sadi)
    Ham düşünceleri, ancak akıl pişirir. (Firdevsi)
    Fırsatlar da bulutlar gibi çabucak geçer gider. (Hz. Ebubekir (r.a))
    Hasedciye rahat, kötü huyluyu da şeref yoktur. (Ahnef bin Kays)
    Çocuklarınızı kuzu gibi büyütmeyiniz ki, ileride kuzu gibi güdülmesinler. (Şeyh Sadi Sirazi)
    Hükümetlerin en kötüsü, suçsuzu korkutandır. (Beydeba)
    Hükümdar köylünün yumurtasını alırsa, adamları bütün tavukları alır. (Sadi)
    Bin zulme uğrasan da, bir zulüm yapma. (Hz. Ali (r.a))
    Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez. (Mevlana)

msn iletinde dini sözler yazsın istermisin??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn Sözleri

Msn Sözleri

tokatla ilgili sözler efes sözleri efes lafları tokatla ilgili nickler ile sözler Yeni Yepyeni Süper Msn Sözleri :D sizler için arakladım. Belkide aralarında duymadıklarınız bile vardır :D:D SEVME SEVİL ALDANMA ALDAT ÖPMEYE KALKARSA TOKATI PATLAT SEN Bİ GURURSUZU SEVMEDİN Kİ; ARKANDAN GELSİN.. BELKİ SANA SEVMEYİ ÖGRETEMEM AMA SENDE BANA UNUTMAYI ÖGRETEMEZSİN aşk yoq ßu hayatta sen taqıl...
  2. etkileyici Msn Ayrılık İleti - Nickleri

etkileyici Msn Ayrılık İleti - Nickleri

etkileyici ayrılık nickleri ayrılık nickleri ileti iletileri etkileyici mesajları Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR! Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim. Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin. Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar...
  3. DİNİ - MSN nickleri

DİNİ - MSN nickleri

Dini MSN nickleri... Hep aşk meşk olacak değilya birazda dini takıllım.. İşte sizlere birbirinden anlamlı dini nickler.. Uzun mesafelere ulaşmak, yakın mesafeleri aşmakla mümkündür. (İmam Gazali) Tarih değil, hatalar tekerrür ediyor. (Abdulhamid Han) En büyük felaketler içinde bile ümidini kaybetme, unutma ki ilik, sert kemiğin içinden çıkar. (Hafız Şirazi) Cahillerin kalbi...
  4. Msn iletin şekilli olsun

Msn iletin şekilli olsun

Arkadaşlar msnde nicklerinizin süslü püslü şekilli durmasını istiyorsanız sizlere bazı şekilli nickleri veriyorum bunları kopyala yapıştır yaparak msn nickinizin yanına yerleştirebilir ve karizma yapacağınız gibi oldukça şık ve anlamlı duran nicklere sahip olabilirsiniz ilk olarak benimde msn iletimde kullandığım besmeleyle başlıyorum Nickinizde Besmele Olmasını İstermisiniz....
  5. msn de toplu anlık ileti ve toplu mail nasıl gönderilir?

msn de toplu anlık ileti ve toplu mail nasıl gönderilir?

msn de toplu anlık ileti ve toplu mail nasıl gönderilir? Arkadaşlar ben msn konusunda biraz daha acemiyim ve sizden bir konuda yardım istemek istiyorum acvaba msn de toplu anlık ileti ve toplu mail nasıl gönderilir?

Sayfayı Paylaş