gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Msn kendiliğinden kapanıp açılıyor neden

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Msn kendiliğinden kapanıp açılıyor neden ? Selam arkadaşlar benim Msn kendiliğinden kapanıp açılıyor neden acaba?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Msn pc den kaldırın ve yeniden son sürümünü kurun, sorun bitecektir :)

Msn kendiliğinden kapanıp açılıyor neden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardım ! Msn kendiliğinden kapanıp açılıyor !

Yardım ! Msn kendiliğinden kapanıp açılıyor !

Lütfen yardım edin, abim görmeden halletmeliyim bu sorunu, msn kendiliğinden kapanıp açılıyor neden olabilir ? Ne yaptım da böyle oldu :S
  2. live messenger ne zaman açılıyor

live messenger ne zaman açılıyor

Merhaba. Yıllardır messenger kullanıyoruz ve kaldırılması söz konusu. Peki ne zaman kaldırılacak acaba bu konuda bilgi var mı ?
  3. Okullar Ne Zaman Açılıyor 2013

Okullar Ne Zaman Açılıyor 2013

okullar ne zaman açılacak, 2013 okullar ne zaman açılacak, okulların açılma tarihi Sevgili melekler, sıcacık bir yaz mevsiminin ardından artık yavaş yavaş yaz tatilinin de sonuna geliyoruz. Kimi öğrenciyi sevindiren, kimisini de üzen bu durum ne yazıkki devam edecek ve çok yakında okullar açılacak. Okula yeni başlayacak olan öğrencileri heyecanlandıran okullar 2013-2014 eğitim öğretim yılına...
  4. Kendiliğinden düşük  neden olur?

Kendiliğinden düşük neden olur?

düşük nedir,düşük neden olur,evde düşük yapmak,düşüğün sebepleri,düşüğün nedenleri,düşüğün tedavisi,düşük hakkında bilgiler Kendiliğinden kürtaj da denilen düşük, cenin ya da bebeğin, daha rahim dışında yaşama şansı yokken aniden rahimden atılmasıdır. Gebeliğin ilk üç aylık döneminde görülen düşüklerden, erken düşük diye söz edilir. Bu çok sık rastlanan bir olaydır Erken düşükler...
  5. Okullar Ne Zaman Açılıyor 2014-2015

Okullar Ne Zaman Açılıyor 2014-2015

okullar ne zaman açılacak, okulların açılış tarihi, okullar ne zaman açılıyor 2015 2014-2015 Eğitim Öğretim yılı planlamaları çerçevesinde, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) hazırladığı genelgeye göre, 2014-2015 eğitim öğretim yılı Okul Öncesi Eğitim Öğretim ile İlkokul Birinci Sınıf Eğitim Öğretimi 8 Eylül 2014 tarihinde başlayacak. İlk, orta ve liselerde 2014-2015 eğitim öğretim yılının 15...

Sayfayı Paylaş