gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

msn konuşmalarını bulma

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya arkadaşlarım ben msn konuşmalarını bulmak istiyorum. Bu arada yeni skype konuşmalarını da bulamıyorum nasıl buluyorum geçmiş zamanda yaptığım konuşmaları. Bi arkadaşıma telefoununu vermesini istemiştim vermiş ama bulamıyorum e arayamıyorumda bu eski arkadaşımı bana yardım edin nolur.

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Skype hesabını açtığınızda ana pencerede Kişiler butonunun yanında Yakın Zamanda seçeneği bulunuyor. Onu tıkladığınızda en son kimle görüşme yaptığınızı görebilir ve mesajlaşmalarınıza ulaşabilirsiniz.

msn konuşmalarını bulma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn konuşmalarını saklamak

msn konuşmalarını saklamak

msn konuşmaları nereye kaydeder msn konuşmalarını bulma yazıları nereye kaydeder konuşmaları kaydedilir geçmiş konuşmalarını bulma Arkadaslar eminim isinize yarayacaktir; Msn 'in üst kısmında sırasıyla;araçlar- seçenekler-iletiler kısmına girin altta konuşmalarımı buraya kaydet yazısını göreceksiniz.Orada nereye kaydettiği yazar.İsterseniz değiştirebilirsiniz de... konusmalarin kayit...
  2. IP Bulma

IP Bulma

IP Bulma Taktikleri İlk önce kendi IP’mizi öğrenelim:) Başlat > Çalıştır’ı açın ipconfig yazıp enter’layın.Evet şimdi IP adresiniz karşınızda.. IP Adresini bulmayı 2 bölüme ayıralım.. 1- Site IP Adresi 2- Kişisel IP Adresi Site IP Adresi Çeşitli programlarla da yapabilirsiniz fakat en kolay yolu; Başlat > Çalıştır’a gelip CMD yazın.?imdi ise ping yazdığınızda un IP adresi karşınıza...
  3. Konuşmada akıcı konuşmada bozukluk

Konuşmada akıcı konuşmada bozukluk

konuşmada nefes İletişim sırasında düşüncelerin aktarılmasına yarayan konuşmanın oluşturulduğu dil ve dudak gibi aktarma organları ise henüz bu hıza yetişememektedir. Böylesi durumlarda konuşmanın başlangıcında bazı sözcükleri bulmada zorluk, takılma, gereksiz duraklama ve nefes düzenleme ile ilgili güçlükler ortaya çıkmaktadır. Eğer sesin oluşumu ile ilgili beyin işlevlerinde ya da aktarma...
  4. Msn de görüntülü konuşmada yüzünüzü ve sesinizi değiştirebilirsiniz

Msn de görüntülü konuşmada yüzünüzü ve sesinizi değiştirebilirsiniz

Bu program ile msnde görüntülü sohbet ederken yüzünüzü ve sesinizi değiştirebilirsiniz.Kısıtlı kullanımda sadece bir görsel bulunmaktadır. İndirmek İçin Tıklayınız...
  5. MSN de sesli konuşmalarınızı kaydedebilirsiniz...

MSN de sesli konuşmalarınızı kaydedebilirsiniz...

MSN Sesli görüşmelerinizi artık kayıt edebilirsiniz. İNDİRİN

Sayfayı Paylaş