gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

msn 'm cansız dıyenler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

:puha:* uzun lafın kısası : UL * Bebeğinizin altına yapmasını istemiorsanız çevirin üstüne yapsın. * Yarasa çok faydalı bir hayvandır. Öyle olmasa yaramasa derlerdi.
    * Bu erikson, başka erik yok.
    * Kadın hakkı yoktur çünkü hakkı erkek ismidir.
    * En son gülen sen olacaksın. . .çünkü geç anlıyorsun.
    * Allah'ım kendim için birşey istemiorum. Sadece anneme elma yanaklı sütun bacaklı bal dudaklı bir gelin eyle.:26:
    * Gerçekler acıdır, baklava tatlıdır. O zaman baklava gerçek değildir.
    * Yerin kulağı vardır, benimde kulağım var. Ben yer miyim ? Yemem!
    * Bilmemek ayıp deil yeterki çaktırma.
    * Tam öğrenmeye başlamıştımki okul bitti.
    * Ey yükselen nesil. . .İn ulan aşağı.
    * Eger dünya delikanli olsaydi yuvarlak olmazdi
    * Gençligim aci veriyordu ameliyatla aldırdım
    * Selam, ben Aydan Sener - Hadi yaa... Ben de Dünyadan Neil Armstrong
    * Yes abicim, Türkçe eğitime benden de okey!!!
    * İlahi Azrail sen adami öldürürsün
    * Oğlumun adını mafya koydum, artık bi mafya babasıyım!
    * Sen hic sahanda yumurta yedin mi? Evet....Peki deplasmanda yedin mi?
    * Bataryası zayıf rüyalarımıza şebeke hatası nedeniyle 1 süre ulaşılamadı. Şimdi full çeken hattımla seninleyim.
    * Bu cekicilik, bu asalet,hele o büyülü gözler. allah bütün güzelligi bir kiside toplamis. neyse benden cok bahsettik.sen nasılsın
    * Sün seni çok bekledik toplu resim çektirecektik. Sen gelmeyince topsuz çektirmek zorunda kaldık!
    * sevmek cay, sevilmek seker bizim gibi garibanlar cayi sekersiz icer.
    * Dünya döner ay kebap
    * Adamin biri yerde elli bin lira bulmus, ayakli bin lira bulamamis...
    * Noel babanin niye hiç eli yoktur?....çünkü NO-EL baba
    * Adamin biri "saat kaç" demis saat de kaçmıs
    * O kadar iyi uyurum ki bu isi gözüm kapali yaparim
    * Kaptan ali sesleniyor kaptan ali sesleniyor; "cikarin beni bu kaptan
    * Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olur
    * Saçımı süpürge yaptım elektrik süpürgesi çıktı beni terk etti
    * Yaşınız kaç?
    -Vallahi her yıl değişiyor
    * Kabadayılığa yer yok demişler, kabadayı ayakta kalmış
    * Aşk havuzuna aptal düşer ama beni ittiler!

:rules:

msn 'm cansız dıyenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iyiki bekarım dıyenlere

iyiki bekarım dıyenlere

NE MUTLU BEKARIM DİYENE !!! Öncelikle bekarlar okusun.... Millette bir telaş, bir başkaldırma: "Bu yaşa geldim hala gönlüme göre birini bulamadım! Allahım ben hiç evlenemeyecek miyim yoksa?.. Yalnızlık benim kaderim mi?" Bütün bu sızlanmaların nedeni ne biliyormusunuz, insanlara rahat batıyor kardeşim, rahat.. Bu mutsuz insanlara aslında mutlu olmaları için ne kadar çok...
  2. Kıvırcık sactan usandım dıyenler

Kıvırcık sactan usandım dıyenler

Esnek, canlı ve dolgun buklelere sahip olmak zor değil. İmrenilecek bukleler için tavsiye ve ipuçlarına göz atın. Buklelerin havalı ve esnek olabilmesi için saçın... - Sağlıklı olması; yani yeterince beslenmiş olması gerekir. Çünkü sebum uzun saçı en uç noktasına kadar besleyemez. Bu nedenle her yıkamadan sonra saç tipine uygun bir bakım ürünüyle saçınıza bakım yapılması gerekir. Saça dipten...
  3. cansızlar konusuyor

cansızlar konusuyor

Cansızlar konuşabilseydi Dolaşmaktan bir hal oldum 'kan'' Eyvah basıldık! 'gazete' Yeter artık çok su koyuverdiniz'kova'' Kolunuza girebilir miyim? 'bilezik'' Ben sürekli çalışıyorum herkes de bana bakıyor'saat'' Ayaklarım su topladı'Boğaz köprüsü'' Boyunun ölçüsünü alayım da gör'şerit metre'' Ben içimi herkese dökmem'kumbara'' Gözlerim dolu dolu oldu'dolap'' Yakarım ha!...
  4. fatih cansız resimleri

fatih cansız resimleri

fatih cansız fatih cansız resimleri cansiz Fatih cansızın yepyeni resimleri burada arkadaşlarım.
  5. Cansız saçlara can geldi

Cansız saçlara can geldi

Saçların cansız ve kurumu bu maske tam size göre meleklerim :D Cansız ve kuru saçlar için saç bakım maskesi: Saçlarınızın canlı ve parlak gözükmesi için 25 ml bademyağı veya kabak çekirdeği yağı ve 25 ml zeytinyağını karıştırın ve saçınıza friksiyon yapın. Daha sonra saçınızı bir havlu ile örterek birkaç saat veya gece boyunca bekleyin. Sonrasında da saçınıza uygun bir şampuanla yıkayın....

Sayfayı Paylaş