gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Msn messenger arkasına gif resim koyma

Konu, 'Gif Sarayı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

msn gif facebooka koyulacak resimler facebooka koyulacak fotolar resim koyma Arkadaşlar şimdi sizlere msn sayfanızda çok güzel bir görüntü oluşturan programsız yapılan msn arka plana nasıl gif resmi koyabilirsiniz diye bir konuyu paylaşmak istiyorum bu konuyu nette buldum konu alıntıdır konuyu düzenleyen kişinin emeğine sağlık diyerek detaya geçiyorum

Msn messenger arkasına gif resim koyma programsız arkadaşlar size messenger kişilerin arkasına hareketli resim koymayı gösterecem
    Aşağıda yer alan beğendiğiniz bir resmi Messengerı nızın kişi listesi penceresinde arka plan olarak kullanmak için;
    herhangi bir gif resmin ismini lvback olarak değiştirin sonra c/programfiles/MSN Messenger a
    klasörünün içine atın. Kaldırmak isterseniz msn messenger klasörünün içine attığınız lvback dosyasını siliniz.

2. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler canım bi harika buuu

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    süper bi paylaşım saol

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
Msn messenger arkasına gif resim koyma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MSN Messenger Plus! 3.63.148

MSN Messenger Plus! 3.63.148

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. arabaya resım koyma tr anlatım

arabaya resım koyma tr anlatım

facebooka araba resmi koy arabaya resmini koy Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 692x498 px Ve Boyutu 263KB. Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 692x498 px Ve Boyutu 267KB. Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın....
  3. Otomobil üzerine resim koyma

Otomobil üzerine resim koyma

fecabook resim koy facebooka araba resmi koy araba üzerine resim yapma
  4. Msn messenger kısayolları

Msn messenger kısayolları

Alt+K= Penceresi acık olan kisii engeller Alt+E= Karsıdaki Kisiye dosya gönderme menüsünü acar Alt+R= Karsıdan Bir Dosya Alır,Tema vs. Alt+T= Yazı Tipini Degistirir Alt+Y= Yardım Sekmesini Açar Alt+U= Oyunlar Bölümünü Açar Alt+O= Dosya sekmesini acar Alt+P= Arkaplan belirler Alt+Ü= Görüntülü Konusma acar Alt+a= Araclar sekmesini acar Alt+S= Sesli Görüsme acar Alt+D= Konusmaya...
  5. Messenger Live Msn Yasaklama

Messenger Live Msn Yasaklama

Messenger Live Msn Yasaklama Messenger Live Msn Nasıl Yasaklanır Genelde bazı işyerlerinde Messenger Live Msn yasaklanır. Biz de bu yazımızda Messenger Live Msn yasaklamak isteyenler için Messenger Live Msn nasıl yasaklanır anlatıyoruz Melek'ler. Başlat> Çalıştır> mmc Dosya>Ek Bileşen Ekle/Kaldır Ekle>Grup İlke Nesnesi Düzenleyicisi ( burada Yerel Bilgisayar olucak) ekle...

Sayfayı Paylaş