gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

msn nick için süper güzel sözler istiyorum.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Msn de kullanmak üzere yeni çıkmış ve pek fazla duyulmamış güzel ve süper msn söyleri istiyorum. Yeni olursa seiniriml

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

msn nick için süper güzel sözler istiyorum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn plus için en güzel nickler

Msn plus için en güzel nickler

msn plus nickleri en güzel nickler hazır msn plus nickleri güzel nickler en Msn plus için nickler Msn plus kullananlar için güzel nickler. Yapmanız gereken kopyalayın nşck alanınıca yapıştırmak. Aradaki harfleri kendinize göre değiştirebilirsiniz. ·$8W·$4W·$6W.i·$64r·$63e·$13m·$7l·$21 o·$57v·$8e ·$11K·$2A·$55A·$40N .·$56L·$O·$11V·$57E ·$11,.-~*´¨¯¨`*·~-.¸-(_ ·$29| ª(v) ·$30B£$¯|¯...
  2. Süper msn nick arşivi...

Süper msn nick arşivi...

süper msn nick süper msn nickleri en nickleri nickler Karakol merkez farketmez.İstanbul çocuğu affetmez, Çatılır kaşlar kesilir başlar, en güzel aşklar bu semtte baslar. Hiçbir Sévap mutLu étmédi ki Béni, SéninLé işLédiğimiz GünahLar kadar.. Üzülmem Veya MutLu oLmam için KimSeye ihTiyaCım Yoq KuRaLLar DéğişTi Oyuna DéVam ! . Ayakta olmek diz ustu yasamaktan daha cok...
  3. Süper Msn Nickleri , Msn sözleri

Süper Msn Nickleri , Msn sözleri

süper msn sözleri sevmiyorum nickleri o beni sevmiyor nickleri artık sevmiyorum Msn Nickleri , Msn sözleri , avatarlar Msn nickleri , msn sözleri , avatarlar , şekilli nickler , komik nickler , 1-GeRçEk aLeMdE ImZaMı, SaNaL AlEmDe dE InDeXiMi bAsArIm...! 2-√Seni aŞmam geRek Sendenn geÇmem geRek neRde Bende Seni SiLecek yüRek ? 3- GüLüşLer yaLan artık SevdaLar DµmÀn aLtı sigaramıñ uCuñda...
  4. MSN için süper sözler (:

MSN için süper sözler (:

takmayan sözler hayatı takmayan sözler takmamakla ilgili takmıyorum sözleri takmama sözleri şu anda beni online görüyorsan şanslısın; seni engellememişim. flash belleğin içine dua atsam muska takmaya gerek var mıdır? türban yasağı benim evimde devam etmektedir nostalji yapmak isteyen arkadaşlara duyrulur VaRlIğımIn kıYmeTİni bİLMEyeNİ YoKlUğUmlA TERBİYE EdErİm (: herkes şizofrendir ama...
  5. Süper msn nickleri

Süper msn nickleri

Msn niz için güzel farklı bir alternatif arıyorsanız bu sözleri hoşunuza gidebilir :) UmuduM yOk GeLEcegiMDen Ama PİşmAn DeiLim GEÇmiŞimDen -KaLiteNİ BAŞkasI BeLirLERse UcuZA GİderSİn -Bİr Gün ANLArsıN HayAL KUrmaYı ; BEkLEmeYİ , ÜMİt ETmeYİ -TAş VE SOpa KEmikLEri , SÖzLEr İSe KaLpLERi KIrar -Ne unuTacaK kadaR nefRet eTTimnede hatıRLıycak kadaR ç0K sevdim -HayaTIma Gİren HERkeS...

Sayfayı Paylaş