gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

msn nick renklendirme kodları

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

nick renklendirme Msnde nıck renklendırmek ıcın gereken kodlar: ·# - Bold
    ·& - Italic
    ·' - Dashed
    ·@ - Underlined
    ·$1 - Black (siyah)
    ·$2 - Blue (mavi)
    ·$3 - Green (yeşil)
    ·$4 - Red (kırmızı)
    ·$5 - Maroon (kestane rengi)
    ·$6 - Purple (mor)
    ·$7 - Orange (portakal rengi)
    ·$8 - Yellow (sarı)
    ·$9 - Light Green (açık yeşil)
    ·$10 - Teal (çamur rengi)
    ·$11 - Ice Blue (buz mavisi)
    ·$12 - Dark Blue (koyu mavi)
    ·$13 - Pink (Fuchsia) (pembe)
    ·$14 - Grey (gri)
    ·$15 - Light Grey (açık gri)
    ·$20 - Light Pink (açık pembe)
    ·$24 - Light Yellow (açık sarı)

msn nick renklendirme kodları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn kodları

msn kodları

MSn de Nikini Büyük Kücük Yapma BÜYÜK YAZMA nickinizin başına’ 블๑ ’ şu kodu kopyalayın konuşma penceresinde nick farkedilicek kadar büyük oluyo =) msn plus için geçerli değildir bide nickinizi yazarken ı,ö,ş gibi harflerde boyut kopuyor. türkce karakter kullanmayın... Küçük Yazma nickinizin başına’ ๑블 ’ şu kodu kopyalayın konuşma penceresinde nick farkedilicek kadar küçük oluyo =) msn plus...
  2. mSN nİCKLeri!!!;);)

mSN nİCKLeri!!!;);)

hayattan bıktım nickleri bıktım nickleri hayattan hayal kırıklığı bıkmış nickler Hayatımda kan grubumdan başka pozitif bişey yok!!! HaYDi KıRaLıM HaYaLLeRiMiZi, aÇaLıM PenCeReLeRiMiZi! HaYaT gİrSiN iÇeRi...>> Aşk oLunCa konu..geLmiyo sohBetin sonu!! ваиа daЯвє атаиı вєи наЯвє ѕокаЯıм... basTım mühRü göRecek gününü xD ---'..FasuLyédén seviLdim hép..0ynadım...
  3. MsN nİcKleri!!!

MsN nİcKleri!!!

ßen hayaTında varLığımLa kaLßini ısıTırken.ßazıLarıySa ßen çekiP qiTTiqimdé,ßedenLeriyLe aRqamda ßıraqDıqımın yaTağını ısıTıR Oyun bozan bir hayLazdım . .Biliyorum ama . .Oynamadığımız bütün oyunLarı Kıskanıyorum şimdi. küfRetsem hayata bütüN kiNim gideRmi keNdi kaFama sıksam heRşey oRda biteR mi ¿ anneNin kuLaqLarını çınLatmaq isdemioRSan uqraŞma benLe uzaktan severim ruhun ßiLe...
  4. MSN nickleri:)

MSN nickleri:)

makara nickler makara msn nickleri esrarcı nickleri aşkısı defol SüRün BaKaLım ŞimDi DoLas DuR pEsimDe B*k ÇıkArım Ben SeNinLé...xD Dikkatimi cekemez kimse..! Ben diKKat edeRim işime qeLirse * aRaya ayLar qiRse De heR sefeRinde Dönmü$tüK ßirßirimize... ßu Kez çok farKLı emiN oL.HaDy $imDi deFoL.! Sénin HaYaLinDekiLeR ßenim YanımDakiLeR Naßer xD PRoFiLin GüseL OLsa nE YazaR NasıLsa...
  5. msn plus için renkli nick kodları

msn plus için renkli nick kodları

msn plus nick kodları renkli nick kodları msn plus renkli PHP- Kodu: _-_-_-_-_-_|[/a=4][/c=1] nick||_-_-_-_-_-_[/a=1][/c=4] PHP- Kodu: ---- NICK-----[/a=5]||----Nick.------[/a=3][/c=9] PHP- Kodu: -----nick-----[/a=4]|-----nick------[/a=1][/c=4] PHP- Kodu: _-_-_-_-_-_[/a=12][/c=0][a=12] nick [a=12]_-_-_-_-_-_[/a=0] PHP- Kodu: ·$0?·$4??·$0??·$4?·$0™·#·$16 nick ·$25 nick ·$34 nick ·$5nick...

Sayfayı Paylaş