gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

msn nicki için harika sözler...

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

harika sözler facebook *gerçekler kapalı rüzgarlarla avunur...
    *uymak yenilmekti senin yasana,yenilgiyi seçtim hayatım kaydı.

*hayat alışılır ama unutulmaz...

*ne yazık ki her yükselişin bir düşüşü vardır...

*sanma serseri sevmez,serseri severse araya kimse giremez...

*hayat acımasızdır.çünkü ders vermeden sınav yapar...

*sen gülerken yanındakilerde güler.ama ağladığında yalnız ağlarsın...

*dün gece sen yoksun diye yağmur yağsın istedim.dün gece yağmur yağmadı diye sabaha kadar yolunu gözledim...

*eğer seni unutmak zorunda kalırsan bu sevgimin ya da yaşımın küçüklüğünden değil,çaresizliğimin ve engellerin büyüklüğünden olacak...

*umuda kurşun sıksada ölüm,unutma umuda kurşun işlemez gülüm...

*sevda mavidir mavi ise umut sen yüreğini hep mavi tut...

*karanlıkta ağlamak,aydınlığı getirmez...

*keşke sen ben olsan ne kadar sevildiğini anlasan,keşke ben sen olsamda bu kdar sevilmenin tadını çıkarsam...

*güzel günler zorlu duraklardan geçer sevdiğim...

*ben sana gelemem ki...nedenini ben de sen de çok iyi biliyoruz.papatya aramaya gerek var mı?

*yaşamak gecenin tüm karanlığına rağmen buğulu bir cama güneşi çizebilmektir.yaşamak direnmektir...

*gidenler yokluklarıyla değil,giderken söyleyemedikleri sözler yüzünden acı verirler...

*başkalarını başına geldiği sürece herşey eğlencelidir...

*yaşadın mı büyük yaşayacaksın,bütün evrene karışacaksın...

*düşlerimin arkasında başka bir düş varmış ve ben bunu bilmiyormuşum...

*beynimde ki son kurşunla vurdum kendimi gelip alabilirsin emanetini...

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: msn nicki için harika sözler...
    paylaşımın için teşekkürler canım emeğine sağlık

msn nicki için harika sözler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güzel sozler..msn nicki olarakta kullanılabilir.

güzel sozler..msn nicki olarakta kullanılabilir.

+°+ DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir °+° (h) BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi (h) (%) SeNi SeVeRim, SeNi SeVeNide SeVeRim, SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim (%) (l) SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDerSin, SaNa MeLeGim DeSeM UçAr GiDeRsiN, aCaBa SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin? (l) Bir deniz düsün susuz,...
  2. Üstteki nicki cümLe içinde kuLLan ...

Üstteki nicki cümLe içinde kuLLan ...

kızlar size yeni bir oyun herkez üsteki üyenin nickini cümle içinde kullansın haydi başlayınnnnnnn:becky:
  3. Birsuru Msn Nicki

Birsuru Msn Nicki

Manasız sözden horoz sesi daha güzeldir. Hiç olmazsa o ne zaman öteceğini bilir. Zirvelerde kartallar da bulunur, yilanlar da. Ancak birisi oraya süzülerek, digeri ise sürünerek gelmistir Katira cilve yap demisler,katir çifte atmis Yilan bile dogrulmayinca,deligine giremez. DURMUS SAAT BILE GUNDE IKI KEZ DOGRUYU GOSTERIR (V.I.LENIN) BASIM DIYE OGUNMEYIN NE GELIRSE BASA GELIR DIZ...
  4. MSN için süper sözler (:

MSN için süper sözler (:

takmayan sözler hayatı takmayan sözler takmamakla ilgili takmıyorum sözleri takmama sözleri şu anda beni online görüyorsan şanslısın; seni engellememişim. flash belleğin içine dua atsam muska takmaya gerek var mıdır? türban yasağı benim evimde devam etmektedir nostalji yapmak isteyen arkadaşlara duyrulur VaRlIğımIn kıYmeTİni bİLMEyeNİ YoKlUğUmlA TERBİYE EdErİm (: herkes şizofrendir ama...

Sayfayı Paylaş