gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

MSN nickiniz karizmatik olsun (programsız)

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar MSN niz için değişik yazı karakterleriyle Nick ler oluşturabilirsiniz.Hem de hiç programsız İstediğiniz şekilde nick oluşturmak için şu yolu izleyin

Başlat/Programlar/Donatılar/Sistem Araçları/Karakter Eşlem

istediğiniz nick i orada oluşturun,kopyalayın ve MSN nickiniz olarak kullanın!
    hepsi bu kadar :tik:

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: MSN nickiniz karizmatik olsun (programsız)
    daha neler ögrencez bakalım:D denedim bn:Demegine saglık adminim

MSN nickiniz karizmatik olsun (programsız) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn de fransızca nickim olsun anlamasamda diyorsanız

msn de fransızca nickim olsun anlamasamda diyorsanız

msn de fransızca nickim olsun anlamasamda diyorsanız L’amour est comme le vent, On sent quand il vient, Mais ne peut pas le garder, S’il s’en va!!! Voit les jours avec les yeux de l’homme, que tu aimes, parce que jamais L'amour n'est pas seulement un sentiment, il est aussi un art. L'harmonie la plus douce est le son de la voix de celle que l'on aime. L'amour a son instinct, il sait...
  2. Karizmatik GALATASARAY  Nickleri

Karizmatik GALATASARAY Nickleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Milli Takım msn nickin olsun

Milli Takım msn nickin olsun

voleybol nickleri voleybol msn nickleri milli takım ile ilgili nickler Yapacağınız tek şey burayı alıp-kopyalayıp msn nick yerinize yapıştırmanız |͇̿C͇̿¤̿ ͇̿|
  4. En son çıkan en yeni karizmatik msn nickleri

En son çıkan en yeni karizmatik msn nickleri

en son çıkan msn nickleri yeni çıkan nickler en son nickler cıkan melekler mekanı Sevgi ¿ Nefret Midir ¿ Sevgi ¿ Seni Seviyorum Demek Midir ¿ Sevgi ¿ Yanında Olabilmek Midir ¿ Sevgi ¿ Seninim Diyebilmek Midir ? Sevgi Sen Yokken Seninle Yaşayabilmektir Beni BiR ” ALLAH’IM BiR’de DOST’Larım BiLSin , GeriSi İLerLeSin!! ßêdênîm kârânLîk’Lârâ, Rûh’ûm sânâ âît. Nefessiz zordayım zamansız bir...
  5. msn nickiniz görünmez olsun

msn nickiniz görünmez olsun

İlk olarak msn messengeri açın... Açtıysanız şunları yapın!!! Araçlar / Seçenekler / Görüntü Adım bu yolu izleyin,Görüntü adınızda yazılı olan yazıları tamamen silin. Sonra klavyenin "Alt" tuşuna basılı tutun ve bu sırada "0160" yazın.Aslında görüntü adınıza bir şey yazılmadığını göreceksiniz. Ama zaten öyle olması gerekiyor (: .. Sonra "Tamam" tuşuna...

Sayfayı Paylaş