gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

msn nıckınıze yazın

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

Sigara içme torununu gör. Sigara iç dedeni gör. Gerçekler acıdır, baklava tatlıdır. O zaman baklava gerçek değildir. Sana her şeyimi veririm diyemem. Çünkü her şeyim sensin. Bizi çekemediler halat koptu.
    Sanık! Ayağa kalk! ve çocuklu kadınlara yer ver.
    Kurtlardan teklif geldi. Sürüden ayrılıyorum.
    Bir erkek en çok sevgilisini, en iyi karısını, en uzun annesini severmiş.
    Kızda bir fizik var abi! Einstein yanında halt etmiş...
    Allah seni mutluluk yağmuru altında şemsiyesiz bıraksın.
    Gülme komşuna dayak yersin
    Sakla samanı inekler aç kalsın
    Rekor kırdım ödettiler
    Hayvanları çok severim özellikle tavuk kızartmasına bayılırım.
    Ders çalışmak eğlencelidir fakat benim canım eğlenmek istemiyor. Seni görünce gözlerim dolar kulaklarım mark.
    Öfke ile kalkan sanık olup oturur.
    Yalnızlık paylaşılmaz, çünkü paylaşılınca yalnızlık olmaz.
    Tenya bağırsakta yaşar bağırmasakta.
    Eskiden tımarhanenin karşısında oturuyordum. Şimdi evimin karşısında oturuyorum.
    Eğer çocuğunuz altına yapıyorsa, ters çevirin üstüne yapsın.
    Gençler deneme-yamulma yöntemi ile yetişiyor
    Bu aşk böyle çekilmiyor. Biz en iyisi itelim Aptallarla tartışmayın. Çünkü onlara malum olur.
    Paranı değil $eni $eviyorum.
    Kimi dertten içer, kimi neşeden, ben şişeden içiyorum. Türküm,Doğruyum, Çalışkanım, iyi gelirli bir erkekle evlenmek istiyorum.
    Ağlama sevgilim ıslanıyorum
    Beşbin kere söyledim abartmayı bırak Turiste güler yüz gösterin ki, aldatıldığını anlamasın
    İstisnalar kaideyi bozmaz ama bütçeyi bozar

2. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: msn nıckınıze yazın
    Süpersin!:hhh:

msn nıckınıze yazın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn yazı tiplerinden sıkıldınız mı?

msn yazı tiplerinden sıkıldınız mı?

arkadaşlar msn deki yazı tiplarinden sıkıldıysanız iştesize link bu adreste birsürü yazı tipi var indirmek için yazı tipinin sağ alt köşesine tıklamanız yeterli indirdiğiniz yazı tipini denetim masası-yazı tipleri klasörüne kopyalayın işte bu kadaar link: http://fonts.goldenweb.it/index_file...t/default.h tml
  2. MSN yazı tipinden sıkılanlara

MSN yazı tipinden sıkılanlara

modelli yazılar msn yazı modelleri modelli yazı yazma modelleri yazi arkadaşlar msn deki yazı tiplarinden sıkıldıysanız iştesize link bu adreste birsürü yazı tipi var indirmek için yazı tipinin sağ alt köşesine tıklamanız yeterli indirdiğiniz yazı tipini denetim masası-yazı tipleri klasörüne kopyalayın işte bu kadaar. link:http://fonts.goldenweb.it/index_file...t/default.html
  3. msn iletinde dini sözler yazsın istermisin???

msn iletinde dini sözler yazsın istermisin???

Uzun mesafelere ulaşmak, yakın mesafeleri aşmakla mümkündür. (İmam Gazali) Tarih değil, hatalar tekerrür ediyor. (Abdulhamid Han) En büyük felaketler içinde bile ümidini kaybetme, unutma ki ilik, sert kemiğin içinden çıkar. (Hafız Şirazi) Cahillerin kalbi dudaklarında, alimlerin dudakları kalplerindedir. (Hz. Ali (r.a)) Her kalbin çarpıntısı kendi ecelinin ayak sesleridir. (Beyazidi Bestami)...
  4. DİKKAT! MSN Yazılarınız Okunuyor

DİKKAT! MSN Yazılarınız Okunuyor

Özel MSN sohbetlerinizin aslında ne kadar uluorta olduğunu görmek ister misiniz?... Modern çağın renkli dekorunun ardındaki izbe, karanlık ve tezat dünyayı bize hatırlatmaya çalışan distopik kurguların sıkça başvurduğu 'hayatın formatlanması' meselesi her geçen gün biraz daha sıradan gerçeklik halini alıyor. Yıllar önce bir gün hayatımın önemli bir kısmını içine doldurduğum ve salyangozun...
  5. 2009 yazına kapak olacak msn nickleri

2009 yazına kapak olacak msn nickleri

kapak olacak msn nickleri kapak nickler 2009 msn nickleri 2009 değer bilmeyenlere nickler varlığımın değerini bilmeyenlere yokluğum olsun .·´¯`·.·•·.·´¯`·.·•·.·´¯`·.·•·.·´¯`·.·•·.·´¯`·.·•· . Varlığımın değerini bilmeyenlere, yokluğum Kapak olsun ´·._.·´·•·´·._.·´·•·´·._.·´·•·´·._.·´·•·´·._.·´·•· ´ ßu saattén s0nrA UgrA$mAm DünümLé wé DünümDékiLérLé.,.ßén yAr|nA ßakar|m...

Sayfayı Paylaş