gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Msn nickinizi gölgelendirin

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Msn nickinizi gölgelendirin Çok çekici bir nick ile karşınızdayız.Messengerdaki nikinizi gölgelendirebilirsiniz.Gerçekten çok güzel bir nick uygulaması. 1)Nickinizi gölgelendirmek için
    Kod 1: ·#·$1»¦« ·#·$16E·$17E·$26E·$35E·#·$1Zumboyzum·$35N·$26N·$17 N ·$1 6N·$1 »¦«
    Kod 2: ·#·$2»¦« ·$21B·$30B·$39·$48B·$57Zumboyzum·$48N·$39N·$30N·$2 1 N·$2»¦«
    2)Nickinizin arkasına arka font olarak renk eklemek
    Kod 1: ·$4 ·$4,[email protected]# ?????zumboyzum?????·$2,8
    RENK DEISTIRMEK ICIN SAYILARLA OYNAMAK YETERLIDIR

2. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: Msn nickinizi gölgelendirin
    he ben bi kere yaptım msn çöktü:dp47::hhh::hhh::hhh::24:

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

bu dediğin imkansız canım ekstradan bişey yapmıyorsun ki bunu burdan kopyalıyıp ortada yazı yazan yere kendi nickini yazıyon yapıştırıyorsun :) senin yaptığın farklı bişeymiş yada msnenin çökeceği varmışta o bahene olmuş :D:D yoksa bundan msn çökmesi benim erkek olabilme ihtimalim kadar çok az :D:D

4. Monera

Monera Forum Okuru

paylaşım için saol :D

Son düzenleme: 27 Mart 2010
  5. Misafir

Misafir Forum Okuru

hahh işte böyle yola gel bakimm :D:D

:zafer: :zafer: :zafer:

yorumun için saol canımm :D:D

Msn nickinizi gölgelendirin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mSN nİCKLeri!!!;);)

mSN nİCKLeri!!!;);)

hayattan bıktım nickleri bıktım nickleri hayattan hayal kırıklığı bıkmış nickler Hayatımda kan grubumdan başka pozitif bişey yok!!! HaYDi KıRaLıM HaYaLLeRiMiZi, aÇaLıM PenCeReLeRiMiZi! HaYaT gİrSiN iÇeRi...>> Aşk oLunCa konu..geLmiyo sohBetin sonu!! ваиа daЯвє атаиı вєи наЯвє ѕокаЯıм... basTım mühRü göRecek gününü xD ---'..FasuLyédén seviLdim hép..0ynadım...
  2. MsN nİcKleri!!!

MsN nİcKleri!!!

ßen hayaTında varLığımLa kaLßini ısıTırken.ßazıLarıySa ßen çekiP qiTTiqimdé,ßedenLeriyLe aRqamda ßıraqDıqımın yaTağını ısıTıR Oyun bozan bir hayLazdım . .Biliyorum ama . .Oynamadığımız bütün oyunLarı Kıskanıyorum şimdi. küfRetsem hayata bütüN kiNim gideRmi keNdi kaFama sıksam heRşey oRda biteR mi ¿ anneNin kuLaqLarını çınLatmaq isdemioRSan uqraŞma benLe uzaktan severim ruhun ßiLe...
  3. Msn Nickleri ~~

Msn Nickleri ~~

Sénn 0 Haincé védaŋdaŋ SoŋRa ßeŋ çoqtaŋ véda ettm a$qLaяa... qöZzLéRimi aÇsam Daa Sn ÇıqSaŋ KaR$ıma.. qiTméq Yaqı$maSs Sna..! KénDiŋ oLmaq vaRqéŋ asLa ßa$qaSıNa ßaqMa...!! SöZLéRŋ çq aCıTıy0r öLüoRmm...!! KaLßimi YaLaŋ A$qLa DoLdяmaYa méRaqLı déiLm..!! RaSt qéLdiim Tüm İnSanLaR Sŋi ßŋa aŋLatяLaR.. KaLßimdé Sna Yér yoq ßnm KaLßm ShnSn!! Sénn aRqanDn aqLaMam Snn İçiN öLüRm..!! qéç...
  4. msn nickleriniz

msn nickleriniz

umarım konuyu dogru yere açmışımdır msn nicklerimizi ve iletilerimizi buraya yazalım mı?
  5. MSN nickleri:)

MSN nickleri:)

makara nickler makara msn nickleri esrarcı nickleri aşkısı defol SüRün BaKaLım ŞimDi DoLas DuR pEsimDe B*k ÇıkArım Ben SeNinLé...xD Dikkatimi cekemez kimse..! Ben diKKat edeRim işime qeLirse * aRaya ayLar qiRse De heR sefeRinde Dönmü$tüK ßirßirimize... ßu Kez çok farKLı emiN oL.HaDy $imDi deFoL.! Sénin HaYaLinDekiLeR ßenim YanımDakiLeR Naßer xD PRoFiLin GüseL OLsa nE YazaR NasıLsa...

Sayfayı Paylaş