gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

msn nickleri 2013 süper ve kısa

Konu, 'msn nickleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

msn nickleri

...kaRaRLıyım ben yüRümeye yoLumda...gözLeRim çöküp yüzüm kararsa da...

a$kım tatLım falan...Bi'baktım bana olmu$ olan....

ஐ๑((-_-))๑ஐ๑Şeytanın avukatı๑ஐ๑((-_-))ஐ๑

3 Kuru$luk İnsaNa 5 Kuru$luk DeĞer VeriRsen, FazLa GeLen 2 Kuru$a SeNi Satar

BiLeKLeRiMDeKi JiLeT KeSiĞi DeiL oNLaR aŞKıMıZıN BeDeLi…!

{heRŞey güzEL oluYor deRKen :: yook ya yaşamak istemiyorum ben…!!!!}

Boshwer, HepaynI MaSaL. “Hayat ve Ben” işte hepsi bu kadar…

SENİNKİDE DertMi?Seviyorum Demek Hiçİçimden Gelmezdi Ama Malesef ......................Seni Seviyorum

siLeMiyoRsan kaRaLayacaksın..! kağıda yazMaYa sonDan başLayamıyoRSan başTan yazacaKsıN..!

Sayende yoLa geLdi kaLbim, YanLısı doğruyu ayırıyor.. :)

Hiç fark etmeden, şimdi şaşırdıklarıma alışıp sonra da şimdi alıştıklarıma şaşıranlardan mı olacağım???

..."Herkes Bundan Sonra Bendeki Değişimi FarkediceK..!"

SiZe Ne YaPaCaĞıNıZı SöYlEyEbİrLeR aMa Ne DüŞüNceĞiNiZi AsLa...

__Senı Benım Kadar Sevenler Sana Benım Kadar Hasret Kalsınlar__

BeKLeNTiLeRiNe öDüL WerMe...!!

Ne Bulduysan İhanette Sen Sen Devam Et Oyununa,Daglarında Sesi Çıkmaz Bakma Suskun Durduguma...............(-(

___ eLveda , demeye bile kiyamiyoruM ___ ....

Gideceksen Bahane bulmadan git.! Adam gibi sevmedin.Bari adam gibi Hayatimdan çek GIT..!!

/////^^^^^___RaPoRsUz DeLi___^^^^^/////

...::: Kötüler sevilmezz .. Ve bende sevilmedim :::...
    ...::: Ad***** göre olamadığım için midir ? :::...
    ...::: Yalakalığı benimseyenler sevilsin :::...
    ...::: Ben buyum kimseye ihtiyacım da Y-o-K ! :::...

qöZ ßoYamaYa ÇaLı$Ma,,,, ßén!M DüNYam zaTi RenGaRenk..!!!..

NE ÇOK SEVDIN SENI BIR BILSEN SAYENDE İÇİYORUM EFES PİLSEN

İnsanların Hayatlarına Saygı Duymaktansa İftira Atmayı Tercih Edenler !!! Ruhlarındaki Ezikliği Hazmedemeyenlerdir !....

Ke$ke cocuk kaLsaydım da,dizimdeki yaRayı en ßüyük aCı sansayDım !..

**kOyVeRdİM hAyAtı...aCaBa dAhA GöReMeDiĞiM kAç YüZüN.kAÇ rEnGiN vAR bE HaYaT

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: msn nickleri
    saol canım emeğine sağlık teşekkürler...

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: msn nickleri

Cok beyendim canim emegine saglik

msn nickleri 2013 süper ve kısa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn nickleri(süper)

msn nickleri(süper)

güven nickleri güven nickler eyvallah nickleri eyvallah etmeyen sözler msn Ey bütün gece sabaha kadar uyuyan zavallı! Yarın yatacağın toprağa da bir kandil yak Konuşacak zamanı bil; krallara öğüt vermek tehlikelerin en büyüğüdür (AnTi SoSyEtE tEaM) BeN SiGaRa TiRyaKiSi DeğiLiM SiGaRa iÇeRKeN DüŞüNDüĞüMüN TiRYaKiSiYiM. SeNi SeveriM, SeNi SeveniDe SeveriM, SeNi ßeniM KadaR SeveniDe KurşuNa...
  2. Süper msn nick arşivi...

Süper msn nick arşivi...

süper msn nick süper msn nickleri en nickleri nickler Karakol merkez farketmez.İstanbul çocuğu affetmez, Çatılır kaşlar kesilir başlar, en güzel aşklar bu semtte baslar. Hiçbir Sévap mutLu étmédi ki Béni, SéninLé işLédiğimiz GünahLar kadar.. Üzülmem Veya MutLu oLmam için KimSeye ihTiyaCım Yoq KuRaLLar DéğişTi Oyuna DéVam ! . Ayakta olmek diz ustu yasamaktan daha cok...
  3. süper msn nick ve iletilieri

süper msn nick ve iletilieri

Msn İletileri bir taş attım pencereye puff daddy 50cent çıktı usher evde yok dedi why why ? 300 spartalı işeyerek bir havuzu 5 saatte dolduruyorsa 50 truvalı kaç saatte doldurur? HER KASARIN SONU TOST OLMAKTIR uçmasını bilirsen olursun pilot istemesini bilirsen iner sana her külot azraili dişi göndersinler ölümle bile sevişirim şerefsizim "la havle ve la corvette" evliyken...
  4. Süper Msn Nickleri , Msn sözleri

Süper Msn Nickleri , Msn sözleri

süper msn sözleri sevmiyorum nickleri o beni sevmiyor nickleri artık sevmiyorum Msn Nickleri , Msn sözleri , avatarlar Msn nickleri , msn sözleri , avatarlar , şekilli nickler , komik nickler , 1-GeRçEk aLeMdE ImZaMı, SaNaL AlEmDe dE InDeXiMi bAsArIm...! 2-√Seni aŞmam geRek Sendenn geÇmem geRek neRde Bende Seni SiLecek yüRek ? 3- GüLüşLer yaLan artık SevdaLar DµmÀn aLtı sigaramıñ uCuñda...
  5. Süper msn nickleri

Süper msn nickleri

Msn niz için güzel farklı bir alternatif arıyorsanız bu sözleri hoşunuza gidebilir :) UmuduM yOk GeLEcegiMDen Ama PİşmAn DeiLim GEÇmiŞimDen -KaLiteNİ BAŞkasI BeLirLERse UcuZA GİderSİn -Bİr Gün ANLArsıN HayAL KUrmaYı ; BEkLEmeYİ , ÜMİt ETmeYİ -TAş VE SOpa KEmikLEri , SÖzLEr İSe KaLpLERi KIrar -Ne unuTacaK kadaR nefRet eTTimnede hatıRLıycak kadaR ç0K sevdim -HayaTIma Gİren HERkeS...

Sayfayı Paylaş