gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Msn Nickleri, okumalisiniz

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Durumum Çevrim içi...Beynim Meşgul...Ruhum Hemen Döncek...Aklım Dışarıda...Elim Telefon da...Kalbim çevrim dışı... ->Birisi acıyı çekti,öteki acıyı servis etti.

->Düşman kelimesinin anlamını arkadaş sıfatının taşıyanlardan öğrendim.

->Çok şerefsiz gördüm ama hİçbiri senİn kadaR profesyoneL değiLdi.

->Yan Cehennem Yan , Doğal Gazda Vaar Nasıl Olsa :))

->Benim gibisini google’da arasan bulamazsın.

-> Msn’ de 20 kişi çevrimiçi; 8 tanesi dışarda, 7 tanesi meşgul, 4 tanesi hemen dönecek 1 tane salak’ta bu nicki okuyor !

->Sevmek çay, sevilmek şeker, bizim gibi gariban çayı şekersiz içer !

->Bir yerini mi kestin ? Mis gibi hıyar koktu da !

->Kıyamet gelsede; hepberaber kopsak !

->Dünya yansa kaşarı erimez.

-> Takıl bana hayatın renklensin, fazla takılma gökkuşağına dönersin

diyadinnet.com

2. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Msn Nickleri, okumalisiniz
    Süper ablam teşekkürler koptum:hhh::hhh::hhh:

Msn Nickleri, okumalisiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MsN nİcKleri!!!

MsN nİcKleri!!!

ßen hayaTında varLığımLa kaLßini ısıTırken.ßazıLarıySa ßen çekiP qiTTiqimdé,ßedenLeriyLe aRqamda ßıraqDıqımın yaTağını ısıTıR Oyun bozan bir hayLazdım . .Biliyorum ama . .Oynamadığımız bütün oyunLarı Kıskanıyorum şimdi. küfRetsem hayata bütüN kiNim gideRmi keNdi kaFama sıksam heRşey oRda biteR mi ¿ anneNin kuLaqLarını çınLatmaq isdemioRSan uqraŞma benLe uzaktan severim ruhun ßiLe...
  2. Msn Nickleri ~~

Msn Nickleri ~~

Sénn 0 Haincé védaŋdaŋ SoŋRa ßeŋ çoqtaŋ véda ettm a$qLaяa... qöZzLéRimi aÇsam Daa Sn ÇıqSaŋ KaR$ıma.. qiTméq Yaqı$maSs Sna..! KénDiŋ oLmaq vaRqéŋ asLa ßa$qaSıNa ßaqMa...!! SöZLéRŋ çq aCıTıy0r öLüoRmm...!! KaLßimi YaLaŋ A$qLa DoLdяmaYa méRaqLı déiLm..!! RaSt qéLdiim Tüm İnSanLaR Sŋi ßŋa aŋLatяLaR.. KaLßimdé Sna Yér yoq ßnm KaLßm ShnSn!! Sénn aRqanDn aqLaMam Snn İçiN öLüRm..!! qéç...
  3. Messenger nickleri msn nick

Messenger nickleri msn nick

dürüstlük nickleri ÇaM saKıZı mıSın ¿? yoKsa CoßaN aRmaqaNı Mı ¿? - uqRasaMaM düNLé ! bN yaRıNa baKaN ciNsTénimMm. yarıN mı işTé o baNa coOok uzaK..! 1 aqaCa asdM kaLbMı öLdRdM yawas yawas. qeRceKten sewMek diiL sewqiYi qösdeRmeK önMLi [[ \\\ ٿ sн℮к℮y кııSsS & Pamuк s℮к℮yii /// ]] İki $ékéR véRséM kâNdıRâbiŁiR miyiM iciMdéKi Cocuqu....Dâhâ mutŁu,dâhâ mâvi yâRınŁârâ uyâNMâya iKnâ...
  4. msn nicklerim

msn nicklerim

нαу нαу ηє ιѕтєяѕєη ѕαу ѕαу вєη¢є ѕєηιη αѕкιη ℓαу ℓαу нα∂ι σgℓυм уαℓℓαн ѕαηα вαу вαу! boS biRakdim niCk yeRini heP boMbo$. aRka mSnde neLer oLuyor.? Love: aşk Lavuk: aşık Bu yazıyı FARKEDERSEN FARKEDECEKSIN ki bu yazıyı FARKETMEN ya da FARKETMEMEN hiç FARKETMEZ. Sen en iyisi bu yazıyı hiç FARKETME. géri sayıyorum ; üç iki bir sıfır éksi bir gittikçé soğuyor bu düş saydam...
  5. MSN nickleri:)

MSN nickleri:)

makara nickler makara msn nickleri esrarcı nickleri aşkısı defol SüRün BaKaLım ŞimDi DoLas DuR pEsimDe B*k ÇıkArım Ben SeNinLé...xD Dikkatimi cekemez kimse..! Ben diKKat edeRim işime qeLirse * aRaya ayLar qiRse De heR sefeRinde Dönmü$tüK ßirßirimize... ßu Kez çok farKLı emiN oL.HaDy $imDi deFoL.! Sénin HaYaLinDekiLeR ßenim YanımDakiLeR Naßer xD PRoFiLin GüseL OLsa nE YazaR NasıLsa...

Sayfayı Paylaş