gebe
  1. EVİN

EVİN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Msn Nickleri ~~

Konu, 'msn nickleri' kısmında EVİN tarafından paylaşıldı.

Sénn 0 Haincé védaŋdaŋ SoŋRa ßeŋ çoqtaŋ véda ettm a$qLaяa... qöZzLéRimi aÇsam Daa Sn ÇıqSaŋ KaR$ıma..

qiTméq Yaqı$maSs Sna..!

KénDiŋ oLmaq vaRqéŋ asLa ßa$qaSıNa ßaqMa...!!

SöZLéRŋ çq aCıTıy0r öLüoRmm...!!

KaLßimi YaLaŋ A$qLa DoLdяmaYa méRaqLı déiLm..!!

RaSt qéLdiim Tüm İnSanLaR Sŋi ßŋa aŋLatяLaR..

KaLßimdé Sna Yé
    r yoq ßnm KaLßm ShnSn!!

Sénn aRqanDn aqLaMam Snn İçiN öLüRm..!!

qéç YaTTım ßüTn aqŞamLaR sNi ßna aNLaTrLaR!!

aRqamDa ßiRçq a$q war!!

İçimdéqi SénSzLiqi Shn ßaşLaTr Shn ßiTiRirsn..!!

aqLımDa KöR ßa$LanqıÇLarn HéPsNdé Shndén ßi$éy war

Ké$qé Hép Çocuq KaLsqTa KaLpLéRmiZz YéRiné DizZLéRmz KaNaSa..!!

Sni SiLdm Sni qömDm..!!

Snn mutluluqun kalp kırmaq üstünéé!!

Y0qLuunDa öréndm HéR iNSn Téq ßa$ına!!

ßénCiLsiN séWémésSn!!

Msn Nickleri ~~ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mSN nİCKLeri!!!;);)

mSN nİCKLeri!!!;);)

hayattan bıktım nickleri bıktım nickleri hayattan hayal kırıklığı bıkmış nickler Hayatımda kan grubumdan başka pozitif bişey yok!!! HaYDi KıRaLıM HaYaLLeRiMiZi, aÇaLıM PenCeReLeRiMiZi! HaYaT gİrSiN iÇeRi...>> Aşk oLunCa konu..geLmiyo sohBetin sonu!! ваиа daЯвє атаиı вєи наЯвє ѕокаЯıм... basTım mühRü göRecek gününü xD ---'..FasuLyédén seviLdim hép..0ynadım...
  2. MsN nİcKleri!!!

MsN nİcKleri!!!

ßen hayaTında varLığımLa kaLßini ısıTırken.ßazıLarıySa ßen çekiP qiTTiqimdé,ßedenLeriyLe aRqamda ßıraqDıqımın yaTağını ısıTıR Oyun bozan bir hayLazdım . .Biliyorum ama . .Oynamadığımız bütün oyunLarı Kıskanıyorum şimdi. küfRetsem hayata bütüN kiNim gideRmi keNdi kaFama sıksam heRşey oRda biteR mi ¿ anneNin kuLaqLarını çınLatmaq isdemioRSan uqraŞma benLe uzaktan severim ruhun ßiLe...
  3. msn nicklerim

msn nicklerim

нαу нαу ηє ιѕтєяѕєη ѕαу ѕαу вєη¢є ѕєηιη αѕкιη ℓαу ℓαу нα∂ι σgℓυм уαℓℓαн ѕαηα вαу вαу! boS biRakdim niCk yeRini heP boMbo$. aRka mSnde neLer oLuyor.? Love: aşk Lavuk: aşık Bu yazıyı FARKEDERSEN FARKEDECEKSIN ki bu yazıyı FARKETMEN ya da FARKETMEMEN hiç FARKETMEZ. Sen en iyisi bu yazıyı hiç FARKETME. géri sayıyorum ; üç iki bir sıfır éksi bir gittikçé soğuyor bu düş saydam...
  4. msn nickleriniz

msn nickleriniz

umarım konuyu dogru yere açmışımdır msn nicklerimizi ve iletilerimizi buraya yazalım mı?
  5. MSN nickleri:)

MSN nickleri:)

makara nickler makara msn nickleri esrarcı nickleri aşkısı defol SüRün BaKaLım ŞimDi DoLas DuR pEsimDe B*k ÇıkArım Ben SeNinLé...xD Dikkatimi cekemez kimse..! Ben diKKat edeRim işime qeLirse * aRaya ayLar qiRse De heR sefeRinde Dönmü$tüK ßirßirimize... ßu Kez çok farKLı emiN oL.HaDy $imDi deFoL.! Sénin HaYaLinDekiLeR ßenim YanımDakiLeR Naßer xD PRoFiLin GüseL OLsa nE YazaR NasıLsa...

Sayfayı Paylaş