gebe
  1. EVİN

EVİN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Msn Nicklerim ( az ama iş görür )

Konu, 'msn nickleri' kısmında EVİN tarafından paylaşıldı.

.. ' DüŞ SeNSiN... DüŞeNSe beN ' .. .. GöLGeM GibiSiN yoKLuğuN hep peşiMde .. .. BeNi BaNa aNLatıRKeN OPTİMİST TaKıLMayıN ..
    .. ' ÇoK KeLiMeM vaR SaNa KoşMaya CaN ataN ' ..
    .. VaR Mı hiç KuLLaNıLMaMış SıfıR bR yüReK ? ..
    .. SöyLeyeMediKLeRiM biRiKti içiMde o KadaR çoK biRiKti Ki aRtıK SöyLeMeK biLe çözüM değiL ..
    .. SoRuLaR beNde CevapLaRı SeNde SaKLı bıRaK KaLSıN, dediM ya; iNaN böyLe de güzeL ..
    .. ULaşıLMaz biR hayaLMiş beKLeNeN [ beKLeNeN habeRSiz beKLeNdiğiNdeN ] ..
    .. [ UMuduMda KaL ] [ UMRuMda oL ] ..
    .. ' YaLNızLıK ' düğüMLeNip ' SeN ' çözüLMeK... Ne GaRip şey ..
    .. NaSıL heceLeRSeN heceLe hep ayNı şeKiLde yazıLıyoR ' ayRıLıK ' ..
    .. KaLbiM etteN biR oRgaN Sadece... ve KaLbiM yüReğiM oLuR SeN geLiNce ..
    .. ' Hiç düşüNdüN Mü beLKiyi ' KiM biLiR... beLKi eLiNe eN çoK yaKışacaK taKı beNiM eLiMdi ..
    .. ' NedeN... biR iNSaN Gözü yüzüNdeN Hiç uyuMaMaK ? ' ..
    .. BiR AşKı payLaşMaK içiN çoK Geç... BiR payLaşıMa AşıK oLMaK içiNSe eRKeN ..
    .. ' GüLüşüM SivaS yaNgıNı ' ağLaRSaM KızMa... öLMeK biLe yaKışıyoR bazı adaMa ..
    .. ' SusSaN oLMuyoR... SuSMaSaN oLMaz ' ..
    .. ' SeNSizLiK Mi ' O Ne deMeK yeNi biR yiyeceK faLaN Mı ? ..
    .. ANLatMaK Ne zoR bu haLi ! ..
    .. BiR iNSaNı SevMeKLe başLıyoRdu heRseY ..
    .. BaNa biR VaRMış de... BiR VaRMış, biR yoKMuş deMe ! ' içiMe doKuNuyoR ' ..
    .. AşKa CeSaRetiMiz yoKSa... ' başKa zaMaN göRüşüRüz ' ..
    .. NedeN başKa KiMSe GeçMez şu aKLıMdaN uyaNdığıMda ..
    .. ' Aşk ve Kıskançlık ' Aşk karşısında şapkamı çıkarır, Kıskançlığın karşısında önümü iliklerim ..

Msn Nicklerim ( az ama iş görür ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MsN nİcKleri!!!

MsN nİcKleri!!!

ßen hayaTında varLığımLa kaLßini ısıTırken.ßazıLarıySa ßen çekiP qiTTiqimdé,ßedenLeriyLe aRqamda ßıraqDıqımın yaTağını ısıTıR Oyun bozan bir hayLazdım . .Biliyorum ama . .Oynamadığımız bütün oyunLarı Kıskanıyorum şimdi. küfRetsem hayata bütüN kiNim gideRmi keNdi kaFama sıksam heRşey oRda biteR mi ¿ anneNin kuLaqLarını çınLatmaq isdemioRSan uqraŞma benLe uzaktan severim ruhun ßiLe...
  2. Msn Nickleri ~~

Msn Nickleri ~~

Sénn 0 Haincé védaŋdaŋ SoŋRa ßeŋ çoqtaŋ véda ettm a$qLaяa... qöZzLéRimi aÇsam Daa Sn ÇıqSaŋ KaR$ıma.. qiTméq Yaqı$maSs Sna..! KénDiŋ oLmaq vaRqéŋ asLa ßa$qaSıNa ßaqMa...!! SöZLéRŋ çq aCıTıy0r öLüoRmm...!! KaLßimi YaLaŋ A$qLa DoLdяmaYa méRaqLı déiLm..!! RaSt qéLdiim Tüm İnSanLaR Sŋi ßŋa aŋLatяLaR.. KaLßimdé Sna Yér yoq ßnm KaLßm ShnSn!! Sénn aRqanDn aqLaMam Snn İçiN öLüRm..!! qéç...
  3. MSN nickleri:)

MSN nickleri:)

makara nickler makara msn nickleri esrarcı nickleri aşkısı defol SüRün BaKaLım ŞimDi DoLas DuR pEsimDe B*k ÇıkArım Ben SeNinLé...xD Dikkatimi cekemez kimse..! Ben diKKat edeRim işime qeLirse * aRaya ayLar qiRse De heR sefeRinde Dönmü$tüK ßirßirimize... ßu Kez çok farKLı emiN oL.HaDy $imDi deFoL.! Sénin HaYaLinDekiLeR ßenim YanımDakiLeR Naßer xD PRoFiLin GüseL OLsa nE YazaR NasıLsa...
  4. Az ama Öz nickler...

Az ama Öz nickler...

az ve öz nickler kısa ve öz nickler kısa umrumda olmayan Az ama Öz nickler getirdim meleklerim :):):) Umarim begenirsiniz... :) Siz sakın garantisi oLmayan ßi mutLuLuk için kaLıcı şeyLeri yok etmeyin.. >.< Duvarlardan sıkıldım dünyayı solumam lazım. . . " HaLa Küçük ßir Kız Çocuğuyum " HaLa Yüksék Sésé KırıLır HaLa KoLumu Sértçé Tutarsan AğLarım ßana PahaLı...
  5. Az yiyorum ama yinede kilo alıyorum diyorsanız işte sebebleri!

Az yiyorum ama yinede kilo alıyorum diyorsanız işte sebebleri!

kilo alıyorum günde kaç kalori alıyorum Bazen az yediğiniz halde yinede kilo alırsınız ve buda sezi ister istemez düşündürür."Neden az yememe rağmen kilo alıyorum?"diyorsanız işte uzmanından sebebleri: Beslenme ve Diyet Uzmanı Zerrin Aydın, vücudun enerjiye ihtiyacı olduğunu belirterek, "Günde 2 bin kalori alması gereken bir kişi, bin 400 kalori alıyorsa, vücut az enerji almaya...

Sayfayı Paylaş