gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Msn Nikinizi Büyük Boy Yazmak İster misiniz?

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

msn niki büyük boy yazmak için ne yapmak gerekir nasıl büyük yazılır büyük font yazmak ile ilgili bilgiler burada melekler Msnde nikinizin renkli olması için ya da msnde nikiniz yerine resminizin görünmesi için ne yapmanız gerektiğini daha önce anlatmıştık melekler :)

Şimdi ise nikinizi büyük fontta yazabilmeniz için ne yapmanız gerektiğinden bahsedeceğiz sizlere ;

Nickinizi yazdığınız kutucuğa aşağıda ki yazıyı kopyalayıp yapıştırın;

블 ๑ (boşLuk)Nick(bosLuk) ๑ 블

Ortada nik yazan yere nikinizi yazın.Boşluk yazan kısımlarda bir boşluk vermeyi unutmayın.

İşte bu kadar basit melekler :tik:

SadmiN bunu beğendi.
Msn Nikinizi Büyük Boy Yazmak İster misiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arapça Msn Nikleri

Arapça Msn Nikleri

arapça duvar yazıları arapça melek yazısı melek allah yazısı nick amin BESMELEYLE BAŞLAYALIMİNŞA’ALLAH بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم İÇİNİZDEN KİM BENİM KIRK HADİSİMİ ÖĞRENİR VE TAŞIR İSE( YAŞAMINDA UYGULAR İSE) KIYAMET GÜNÜ SALİH KİŞİLER İLE HAŞROLUNACAKTIR. 40 HADİS 1 اَلدِّينُ النَّصِيحَةُ قُلْنَا: لِمَنْ )يَا رَسُولَ اللَّهِ ؟( قَالَ: لِلَّهِ وَلِكِتَابِهِ...
  2. 5 santim boy uzatmak ister misiniz?

5 santim boy uzatmak ister misiniz?

boy uzatmanın sırları boy uzatma, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma yolları, boy uzatmanın yolları, boy uzatmak için, boyum nasıl uzar, boyum uzasın "Boyum çok kısa" diyenler, uzun boylu görünmek için, uzun topuklu ayakkabılar giymenize gerek yok:) İşte size 5 santim boy uzatmanın sırları Melek'ler:) Yürürken, masa başında çalışırken, otururken durduğunuza biraz dikkat ederek...
  3. Adınızı Kanla Yazmak İster misiniz?

Adınızı Kanla Yazmak İster misiniz?

kanla isim yazmak, adını kanla yaz, nasıl, link, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Adınızı bir duvara kanla yazmak ister misiniz? :çapkın: BURADAN..
  4. İnternette Büyük Harfle Yazmak

İnternette Büyük Harfle Yazmak

İnternette Büyük Harfle Yazmak Arkadaşlar İnternette Büyük Harfle Yazmak için ne yapmak lazım sanırsam küçük bir kod lazım lütfen bana onun için bilgi verin
  5. Msn Nikiniz Çift Renkli Olsun İster misiniz ?

Msn Nikiniz Çift Renkli Olsun İster misiniz ?

Msn'de Çift Renkli Nick Yaz Msn'de Çift Renkli Nick Nasıl Yazılır MSN Plus kullanan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için daha önce Msn Plus durum kodları konusunu paylaşmıştık. Şimdi de merak edenler ve uygulamak isteyenler için Msn'de Çift Renkli Nick Nasıl Yazılır anlatmak istiyoruz.. :) Nickinizde Diğer Değişiklikler için Aşağıdakileri yapın..Kolay Gelsin RenkLer İçin Kodlar...

Sayfayı Paylaş