gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

msn patlatanlara

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

msn patlatanlar üzgün şu msn patlatanlara sinir oluyorum yaaa ayıp yaaa bide neler neler yazıyolar. allah korusun evliliği bile bitirenler var ayıp yaaa yapmayın yaaa

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: msn patlatanlara
    Canım ya msn patlatmak derken ben anlayamadım :confused:

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

msn çalmak demek galiba bilgem :hmm:

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Çalıp bunu kullanarak başkalarının başına iş açmak gibi mi *****...

5. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    ya harçlamak msnni alıyolar ve içideki tüm adresleri kendinegeçiriyo ve istediği gibi kullanıyor

6. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

msnin şifresini kırıyolar senin msn deki adresleri alıyo ve dilediği gibi kullanıyo geçen başıma bişi geldi amcamın kızı msn sini uzun zamandır açmıyodu. tam m.m. den çıkıcaktım ki bana slm yazdı bende slm yazdım. nasıl gidiyo hayat diyo iyi dedim evlilk güzel dedim. amcam yengem nasıl falan yazdım. eh işte falan yazdı. ve öyle cevaplar yazan biri değil ve her lafında bana abla der. evli olduğumu öğrenince bayağı büyük sandı galiba sonra açıkladı ben amcanın kızıyla çıkıyodum bana yalan söledi ayrıldı benden. bende sinir oldum dedi. ondan ve tüm yakınlarından nefret ediyom dedi. msn sini kırrdım dedi ve onun msnsindeki herkesin adresleri alıp onlarınkinide kırcakmış. dedim yaptığın şey çok ayıp. kızdıysan farklı bi şekilde söyle anlaşılan kızın tüm akrabalarına anlatıyo yalan söylüyo amcamın kızı hakkında. böle bişi yani msn patlatıp allah korusun senin adına salak salak sitelere girer mail adresini verir ve evliliği bile bozulur insanın. bu kadar vahim bişi

7. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım arkadaşımada yaptılar dikkat etmek lazım.

8. Misafir

Misafir Forum Okuru

evet aynen öyle bilgem :D:D birde kontur karşılığında geri vermeyi teklif eden gerrilerde var uyuzluk paraylamı :D:D

9. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

ay ölesinide heç duymadım rüya adminim :mosking: ne ayıp

msn patlatanlara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn ifadeleri

msn ifadeleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Msn avatarları...

Msn avatarları...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. mSN nİCKLeri!!!;);)

mSN nİCKLeri!!!;);)

hayattan bıktım nickleri bıktım nickleri hayattan hayal kırıklığı bıkmış nickler Hayatımda kan grubumdan başka pozitif bişey yok!!! HaYDi KıRaLıM HaYaLLeRiMiZi, aÇaLıM PenCeReLeRiMiZi! HaYaT gİrSiN iÇeRi...>> Aşk oLunCa konu..geLmiyo sohBetin sonu!! ваиа daЯвє атаиı вєи наЯвє ѕокаЯıм... basTım mühRü göRecek gününü xD ---'..FasuLyédén seviLdim hép..0ynadım...
  4. MsN nİcKleri!!!

MsN nİcKleri!!!

ßen hayaTında varLığımLa kaLßini ısıTırken.ßazıLarıySa ßen çekiP qiTTiqimdé,ßedenLeriyLe aRqamda ßıraqDıqımın yaTağını ısıTıR Oyun bozan bir hayLazdım . .Biliyorum ama . .Oynamadığımız bütün oyunLarı Kıskanıyorum şimdi. küfRetsem hayata bütüN kiNim gideRmi keNdi kaFama sıksam heRşey oRda biteR mi ¿ anneNin kuLaqLarını çınLatmaq isdemioRSan uqraŞma benLe uzaktan severim ruhun ßiLe...
  5. MSN nickleri:)

MSN nickleri:)

makara nickler makara msn nickleri esrarcı nickleri aşkısı defol SüRün BaKaLım ŞimDi DoLas DuR pEsimDe B*k ÇıkArım Ben SeNinLé...xD Dikkatimi cekemez kimse..! Ben diKKat edeRim işime qeLirse * aRaya ayLar qiRse De heR sefeRinde Dönmü$tüK ßirßirimize... ßu Kez çok farKLı emiN oL.HaDy $imDi deFoL.! Sénin HaYaLinDekiLeR ßenim YanımDakiLeR Naßer xD PRoFiLin GüseL OLsa nE YazaR NasıLsa...

Sayfayı Paylaş