gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

MSN Penceresine Arkaplan Resmi Koyun!

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. Pc nizde bulunan herhangi bir Gif resminizin (Hareketli Gif te olabilir) üzerine sağ tuş yapıp, Ad değiştir den Gif in ismini küçük harflerle lvback olarak değiştirin. 2. Daha sonra değiştirdiğiniz Gif resminizi kopyalayın.

3. Kopyaladığınız Gif i Bilgisayarım/C:/Program Files/Messenger in içine yapıştırın.( Yapıştırdığınızda resmi değiştereyimmi der, Tamam değiştir deyin ve yapıştırın)

4.Önceden kopyaladığnız Gif resmini tekrar Program Files içerisinde bulunan
    MSN Messenger i açıp, aynı resmi tekrar buraya yapıştır deyin ve çıkın.

5.C: den çıkın.

6.MSN yi oturum değil de çıkış diyerek kapatın.

7.MSN nizi tekrar açın.

8.Göreceksinizki Gif resminiz email adreslerinin bulunduğu kısımda

MSN Penceresine Arkaplan Resmi Koyun! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn Adresleri üzerine Istediğin Resmi Koy Programsiz...

Msn Adresleri üzerine Istediğin Resmi Koy Programsiz...

istediğin yere resmini koy resmini istediğin yere koy manzaraya manzaraya kendi Pc nizde bulunan herhangi bir Gif resminizin (Hareketli Gif te olabilir) üzerine sağ tuş yapıp, Ad değiştir den Gif in ismini küçük harflerle lvback olarak değiştirin. 2. Daha sonra değiştirdiğiniz Gif resminizi kopyalayın. 3. Kopyaladığınız Gif i Bilgisayarım/C:/Program Files/Messenger in içine yapıştırın.(...
  2. Skinner 1.2 Msn için Arkaplan Değiştirici

Skinner 1.2 Msn için Arkaplan Değiştirici

MSN'de kişiler bölümünüzdeki arka planı değiştirmenize yardımcı olan basit bir program. 1-) Programı kurun ve calıştırın... 2-) Sol taraftaki Listede'ki kategorilerdeki resimlerden bir tanesini seçin ve Set As Skin deyin ve kişiler bölümünün arka planı değişecektir. Eğer kendi resimlerinizi msn messenger'da arkaplan yapmak istiyorsanız : Options > Manualy Set a Skin'e tıklayıp...
  3. Msn de Kişi Listesinin Olduğu Kısma Arkaplan Eklemek

Msn de Kişi Listesinin Olduğu Kısma Arkaplan Eklemek

1. Pc nizde bulunan herhangi bir Gif resminizin (Hareketli Gif te olabilir) üzerine sağ tuş yapıp, Ad değiştir den Gif in ismini küçük harflerle lvback olarak değiştirin. 2. Daha sonra değiştirdiğiniz Gif resminizi kopyalayın. 3. Kopyaladığınız Gif i Bilgisayarım/C:/Program Files/Messenger in içine yapıştırın.( Yapıştırdığınızda resmi değiştereyimmi der, Tamam değiştir deyin ve yapıştırın)...
  4. Profile  Arkaplan Resmi Nasıl Eklenir?

Profile Arkaplan Resmi Nasıl Eklenir?

Merhaba meleklerim son zamanlarda bu soru bana o kadar soruldu ki artık resimli bir konu açma gereği. duydm. Bu kadar açıklamadan sonra artık yapabilirsiniz diye umuyorum. Buyrun size anlatımım. İşte bu kadar basit meleklerim. Kolay gelsin.
  5. Site için arkaplan resmi olan var mı?

Site için arkaplan resmi olan var mı?

Melekler yine benim staj dosyamda bulunan ödevim için staj gördüğüm kuruma bölümümden dolayı( web tasarmı ) site tasarlamam gerek... Bende Belediye de staj gördüyorum ve dolayısıyla resmi bir kuruma site tasarlıyorum. O yüzden elinizde hem sade duran hem gösterişli olan bi belediye için uygun bir arkaplan(background) resmi varsa buraya yollarsanız çok sevinirim.... yanlızz acil biraz..! 1...

Sayfayı Paylaş