gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Msn plus için en güzel nickler

Konu, 'Msn Plus-Discovery' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

msn plus nickleri en güzel nickler hazır msn plus nickleri güzel nickler en Msn plus için nickler

Msn plus kullananlar için güzel nickler. Yapmanız gereken kopyalayın nşck alanınıca yapıştırmak. Aradaki harfleri kendinize göre değiştirebilirsiniz.
    ·$8W·$4W·$6W.i·$64r·$63e·$13m·$7l·$21 o·$57v·$8e

·$11K·$2A·$55A·$40N .·$56L·$O·$11V·$57E

·$11,.-~*´¨¯¨`*·~-.¸-(_ ·$29| ª(v) ·$30B£$¯|¯ ·$40 ƒ|_|©|{ ·$42 ()ƒ ¯|¯H£ ·$7®£S¯|¯·$11_)-,.-~*´¨¯¨`*·~-.¸

·$8W·$4W·$6W.b·$64ö·$63c·$13e·$7k·$21 o·$57v·$8e ·$11K·$2A·$55A·$40N .·$56L·$O·$11V·$57E

Msn plus için en güzel nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel rusça msn nickleri

en güzel rusça msn nickleri

rusça msn nickleri rusca msn nickleri rusca msn nikleri nickleri rusça rusça güzel nickler Я тебя люблю / Seni Seviyorum Не могу жить без тебя / Sensiz yaşayamam Хочу, чтобы ты была моей / keske bana ait olsaydın Моя любовь не знает границ / askımın sınırları yok ki Я полюбил тебя с первого взгляда / ilk goruste sana asık oldm Любовь навеки в сердце моём / askın kalbimde sonsuza kadar...
  2. En güzel Sevgi msn nickleri

En güzel Sevgi msn nickleri

Söleyecek Sözlerim arasında 'adın' yok.. Meleğindim yokluğunda uçup kayboLdum ! Yakalamam, yaşamam lazım ama Elini uzatmıyor hayat.. Kesersin Bileklerini Kesilmez..İşte o zaman anlarsın iki Defa öLünmez!! Yalnızlık Bir gereksinimdir. Son kez İnan yalan oLsa da. Bilirim geri gelmezler ama en güzel günlerini yolla Bana.
  3. En güzel Msn İçin Rap Hip hop Nickleri

En güzel Msn İçin Rap Hip hop Nickleri

sigara gibi zararlısın çektikce yaktın helal Allah razı olsun aşkım ödenecektir kar zarar… kaybeden aşk kazanan kim kim bu aşkın şehidi.. bunca kalabalık ortasında yalnız kaldın mı hiç sen kalbine bir ağrı saplanıp dalıp gittin mi bilmeden seni sordular ardından o gitti gelmez dedim sus repçi bitti herşey herkese yalan söyle kendine sakın söyleme seviyorsun yine de
  4. msn plus için renkli nick kodları

msn plus için renkli nick kodları

msn plus nick kodları renkli nick kodları msn plus renkli PHP- Kodu: _-_-_-_-_-_|[/a=4][/c=1] nick||_-_-_-_-_-_[/a=1][/c=4] PHP- Kodu: ---- NICK-----[/a=5]||----Nick.------[/a=3][/c=9] PHP- Kodu: -----nick-----[/a=4]|-----nick------[/a=1][/c=4] PHP- Kodu: _-_-_-_-_-_[/a=12][/c=0][a=12] nick [a=12]_-_-_-_-_-_[/a=0] PHP- Kodu: ·$0?·$4??·$0??·$4?·$0™·#·$16 nick ·$25 nick ·$34 nick ·$5nick...
  5. 2012 Msn nickleri en güzelleri

2012 Msn nickleri en güzelleri

2012 msn nickleri, en güzelleri, en yeni ve dahası burada arkadaşlar Alışılagelmiş msn nicklerinden sıkıldınız mı? O halde sizlere 2012 yılının msn nicklerini sunuyor ve bu nicklere bayılacaksınız diyoruz Melek'ler:) Her genç dışardan eve girip aynaya baktığında "Bütün gün böyle mi göründüm !?" sendromunu yaşar. Benim babam toyata gibi adam' diyen çocuk babasına babalar...

Sayfayı Paylaş