gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Msn Plus İle Değişik Yazılar Yazmaya Ne Dersinn..???

Konu, 'Msn Plus-Discovery' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

msn de değişik yazı yazma msn değişik yazı yazma yazılar yazılar Msn Plus İle Değişik Yazılar Yazmaya Ne Dersinn..???
    Önce Msn'i açıyorsunuz.Sonra yukaRıdan ''Plus'''a tıklıyorsunuz.Oradan Tercihler'e tıklıyorsunuz.gelen kutucukta üst tarafta konusmalar'a sonrada kenardan hazır metinler yazısına tıklıyorsunuz.iki şık çıkıyor karsınıza alttakine basıyorsunuz değiştirilecek metin yerine bir harf yazıyorssunuz örneğin: değiştirilecek metin-->>'a'yeni metinede 'ª' yazdığınız zaman 'a' harfini herhanqi bir konusmada kullandığınızda o harf 'ª' olarak cıkıyor.

örnekler-->>

değiştirilecek metin:b
    Yeni Metin:ß
    değiştirilecek metin:e
    Yeni Metin:é
    değiştirilecek metin:i
    Yeni Metin:î
    değiştirilecek metin
    Yeni Metin:ø
    değiştirilecek metin:ü
    Yeni Metin:ừ
    değiştirilecek metin:r
    Yeni Metin:я
    değiştirilecek metin:y
    Yeni Metin:Ч
    değiştirilecek metin:t
    Yeni Metin:т
    değiştirilecek metin:m
    Yeni Metin:м
    değiştirilecek metin:z
    Yeni Metin: ζ
    değiştirilecek metin:e
    Yeni Metin:є
    değiştirilecek metin:n
    Yeni Metin:Ń
    değiştirilecek metin:k
    Yeni Metin:ĸ

2. aclya

aclya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Tercihler

Bnde tercihler yokki

Msn Plus İle Değişik Yazılar Yazmaya Ne Dersinn..??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn"de çevrimdışı yazmanın değişik bir yolu

Msn"de çevrimdışı yazmanın değişik bir yolu

1. adım: şimdi öncelikle http://www.msgplus.net/download.php sitesine gidip messenger plus 3 ü indiriyoruz.. 2..adım:Msn plus ı kurduktan sonra msn imizi kapatıp açalım..bunu yapmazsak >aşağıdaki resimdeki gibi plus ın kurulumu tamamlanmaz..kapatıp açtıktan >sonra plus ın yüklendiğini göreceğiz.. 3.adım:Evet plus ın yüklü olduğunu gördük..tıklayalım o zaman ve tercihler >diyelim....
  2. Msn Plus Live İle Avatarlarınızı Slayt Halinde Görünsün

Msn Plus Live İle Avatarlarınızı Slayt Halinde Görünsün

Msn Plus Live İle Avatarlarınızı Slayt Halinde Görünsün Dosyayı İndirip Kurun Ve Her hang iBir konuşma Penceresine /DpOptions yazın... Gelen Penceredeki.Dp Directory Den gözükmesini İstediğiniz Avatarların olduğu Klasörü Seçin ...dier 2 kuyu İşaretleyin.. Every 30 minute(s) yazan Yerdeki 30 U Kaç yaparsanız Resmin değişme aralığı O Olacaktır... örnek 1 Yaparsanız Her 1 Dakikada Avatarınız...
  3. Msn Messenger Plus Ne İşe Yarar

Msn Messenger Plus Ne İşe Yarar

Messenger Plus Messenger Plus Ne İşe Yarar Merhaba Sevgili Melek'ler ve Msn messenger plus ne işe yarar nasıl kullanılır diyen tüm misafirler, bu yazımızda sizlere Msn messenger plus hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri katarıyoruz. Msn messenger plus ek özellikleri ile msn kullanımımızı kolaylaştırıyor.Msn kullanırken mutlaka kullanmanız gereken bir programdır.Messenger Plus Windows...
  4. MSN PLus Durum KodLarı nedir buyrun öğrenelim melekler

MSN PLus Durum KodLarı nedir buyrun öğrenelim melekler

MSN PLus Durum KodLarı Msn Plus Kodları nedir Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizden az önce Msn Plus Kodları isteyen misafirimiz, bu yazımızda ilgili tüm arkadaşlar için Msn Plus Durum Kodları hakkında bilgi sunuyor ve Msn Plus Kodlarını aktarıyoruz :) Msn Plus Kodları aşağıdaki gibidir..; /appearoffline=Durumu Cevrim Dısı Yapar /away = Durumu Uzakta Olarak Gosterir /backmsg = Kişi...
  5. Msn plus ne dinliyorum özelliği göster

Msn plus ne dinliyorum özelliği göster

msn plus ne dinliyorum Messenger Ne Dinliyorum Bilgisayarınızda dinlediğiniz şarkıyı, msn listenizde ki arkadaşlarınız da görsün istiyorsanız yani kısacası msn plus ne dinliyorum özelliği istiyorsanız size yapmanız gerekenleri sıralıyor ve msn plus ne dinliyorum göster özelliği indirmek için ilgili linki veriyoruz Melek'ler:) MSN Messenger ve Live Messenger ile konuşurken karşıdaki...

Sayfayı Paylaş