gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Msn plus ne dinliyorum özelliği göster

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

msn plus ne dinliyorum Messenger Ne Dinliyorum

Bilgisayarınızda dinlediğiniz şarkıyı, msn listenizde ki arkadaşlarınız da görsün istiyorsanız yani kısacası msn plus ne dinliyorum özelliği istiyorsanız size yapmanız gerekenleri sıralıyor ve msn plus ne dinliyorum göster özelliği indirmek için ilgili linki veriyoruz Melek'ler:)

MSN Messenger ve Live Messenger ile konuşurken karşıdaki kişilerin Winamp programında ne dinlediğinizi görmesini ister misiniz? Windows Live Messenger Ne Dinliyorum (Now Playing) ile MSN Messenger 7.5 sürümü ve yeni Windows Live Messenger için Ne Dinliyorum Özelliğini aktifleştirebilirsiniz.

Messenger Plus Ne Dinliyorum özelliği için tıklayın.

Msn plus ne dinliyorum özelliği göster konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn Plus İle Değişik Yazılar Yazmaya Ne Dersinn..???

Msn Plus İle Değişik Yazılar Yazmaya Ne Dersinn..???

msn de değişik yazı yazma msn değişik yazı yazma yazılar yazılar Msn Plus İle Değişik Yazılar Yazmaya Ne Dersinn..??? Önce Msn'i açıyorsunuz.Sonra yukaRıdan ''Plus'''a tıklıyorsunuz.Oradan Tercihler'e tıklıyorsunuz.gelen kutucukta üst tarafta konusmalar'a sonrada kenardan hazır metinler yazısına tıklıyorsunuz.iki şık çıkıyor karsınıza alttakine basıyorsunuz...
  2. Winamp "Ne Dinliyorum" özelliği eklemek (resimli)

Winamp "Ne Dinliyorum" özelliği eklemek (resimli)

winampta ne dinliyorum özelliği winamp ne dinliyorum özelliği winamp winampta dinlediğimiz şarkıların msn de ileti olarak gözükmesi Herkesin başına ara ara winamp ta dinlediği müziğin çıkmaması olayı gelmiştir arkadaşlarım, bundan dolayıdır ki bende bunu eklemeye karar verdim. Winampta ne dinlediğim gözüksün diyorsanız aşağıdaki dosyayı indirip kurunuz Winamp programında dinlediğiniz...
  3. Msn Messenger Plus Ne İşe Yarar

Msn Messenger Plus Ne İşe Yarar

Messenger Plus Messenger Plus Ne İşe Yarar Merhaba Sevgili Melek'ler ve Msn messenger plus ne işe yarar nasıl kullanılır diyen tüm misafirler, bu yazımızda sizlere Msn messenger plus hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri katarıyoruz. Msn messenger plus ek özellikleri ile msn kullanımımızı kolaylaştırıyor.Msn kullanırken mutlaka kullanmanız gereken bir programdır.Messenger Plus Windows...
  4. Messenger Plus Ne Dinliyorum

Messenger Plus Ne Dinliyorum

Messenger Plus Ne Dinliyorum hakkında bilgi istiyorum ben de ne dinlediğimi msn de ki arkadaşlarım görsün istiyorum ama bir türlü yapamadım bu özelliği :S
  5. MSN PLus Durum KodLarı nedir buyrun öğrenelim melekler

MSN PLus Durum KodLarı nedir buyrun öğrenelim melekler

MSN PLus Durum KodLarı Msn Plus Kodları nedir Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizden az önce Msn Plus Kodları isteyen misafirimiz, bu yazımızda ilgili tüm arkadaşlar için Msn Plus Durum Kodları hakkında bilgi sunuyor ve Msn Plus Kodlarını aktarıyoruz :) Msn Plus Kodları aşağıdaki gibidir..; /appearoffline=Durumu Cevrim Dısı Yapar /away = Durumu Uzakta Olarak Gosterir /backmsg = Kişi...

Sayfayı Paylaş