Msn şifremi Unuttum Nasıl Sıfırlarım

M

Misafir

Forum Okuru
Hotmail Şifremi Unuttum, Nasıl Sıfırlanır
Hotmail Sifre Sifirlama

Hotmail şifrenizi yani msn şifrenizi unuttunuz ve şifrenizi sıfırlamak istiyorsunuz. Peki nasıl yapacaksınız; işte size yapmanız gerekenler Melek'ler:) Bu yazımızda hepbirlikte msn şifresini unutanlar için yapılması gerekenleri öğreniyoruz :)

14da460337b53d.jpg

Hotmail Şifremi Unuttum, Nasıl Sıfırlayabilirim?

Hotmail şifrenizi unuttuysanız, Hotmail’e kayıt olurken sizden istenen gizli sorunun cevabını biliyor olmalısınız.

Öncelikle, Hotmail ana sayfada yer alan, “Forgot your password” linkine tıklayın.

Açılacak sayfada, boş yerleri doldurun ve continue düğmesine tıklayın.

Öncelikle country’den bulunduğunuz ülkeyi seçin. Türkiye’yi seçerseniz, aşağıdaki gibi bir durum söz konusu olur. Sizden sadece, Hotmail’e kayıt olurken seçtiğiniz soru sorulacak ve cevabı istenecek. Bu sorunun cevabını bilmiyorsanız, Hotmail hesabınızı geri almanız çok zor olur!

Sorunun cevabını yazıp, continue düğmesine tıkladığın anda, yeni şifre oluşturmak için ekran gelir. Buraya, aşağıdaki gibi istemiş olduğunuz yeni şifreyi girin.

Böylece, eski parolayı sıfırlayıp, yeni parola oluşturmuş oldunuz. Artık, Hotmail hesabınıza yeni şifrenizle girebilirsiniz.

Geri