gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Msn şifremi Unuttum Nasıl Sıfırlarım

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hotmail Şifremi Unuttum, Nasıl Sıfırlanır Msn şifremi Unuttum Nasıl Sıfırlarım Hotmail Sifre Sifirlama

Hotmail şifrenizi yani msn şifrenizi unuttunuz ve şifrenizi sıfırlamak istiyorsunuz. Peki nasıl yapacaksınız; işte size yapmanız gerekenler Melek'ler:) Bu yazımızda hepbirlikte msn şifresini unutanlar için yapılması gerekenleri öğreniyoruz :)

Hotmail Şifremi Unuttum, Nasıl Sıfırlayabilirim?

Hotmail şifrenizi unuttuysanız, Hotmail’e kayıt olurken sizden istenen gizli sorunun cevabını biliyor olmalısınız.

Öncelikle, Hotmail ana sayfada yer alan, “Forgot your password” linkine tıklayın.

Açılacak sayfada, boş yerleri doldurun ve continue düğmesine tıklayın.

Öncelikle country’den bulunduğunuz ülkeyi seçin. Türkiye’yi seçerseniz, aşağıdaki gibi bir durum söz konusu olur. Sizden sadece, Hotmail’e kayıt olurken seçtiğiniz soru sorulacak ve cevabı istenecek. Bu sorunun cevabını bilmiyorsanız, Hotmail hesabınızı geri almanız çok zor olur!

Sorunun cevabını yazıp, continue düğmesine tıkladığın anda, yeni şifre oluşturmak için ekran gelir. Buraya, aşağıdaki gibi istemiş olduğunuz yeni şifreyi girin.

Böylece, eski parolayı sıfırlayıp, yeni parola oluşturmuş oldunuz. Artık, Hotmail hesabınıza yeni şifrenizle girebilirsiniz.

2. Beyza Güngör

Beyza Güngör Forum Okuru

Peki ya gizli sorunun cevabınıda unuttuysak

Msn şifremi Unuttum Nasıl Sıfırlarım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn Şifrenizi Nasıl Değiştireceksiniz?

Msn Şifrenizi Nasıl Değiştireceksiniz?

msn şifresi, nasıl değişir, anlatımı, açıklaması, izahı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Diyelim ki msn şifrenzi unuttunuz,ya da biri msn şifrenizi öğrendi ve siz onun,sizden habersizce sizin msninizi açtığını farkettiniz.Şifreyi değiştirmeniz lazım.Nasıl mı yapacaksınız? Msn şifresi değiştirmek için Öncelikle BURADAN giriş yapmanız gerekmektedir. Sonra çıkan oturum...
  2. Şifremi unuttum

Şifremi unuttum

Arkadaşlar , ben üyelerinizden berent şifremi unuttum yardımcı olursanız sevinirim . tşk ederim ...
  3. şifremi unuttum

şifremi unuttum

arkadaşlar şifremi unuttum yardım edermisiniz
  4. Tivibu Şifremi Unuttum Nasıl Değiştirebilirim lütfen yardım

Tivibu Şifremi Unuttum Nasıl Değiştirebilirim lütfen yardım

selam arkadaşlar ben Tivibu Şifremi Unuttum nasıl unuttum bende bilmiyorum bir yere not almıştım ama o not aldığım kağıdıdı kaybettim acaba aranızda bana bu konuda yardımcı olacak biri var mı? Tivibu Şifremi Unuttum Nasıl Değiştirebilirim lütfen yardım edin!
  5. telefon kilit şifresini unuttum nasıl açacağım :S

telefon kilit şifresini unuttum nasıl açacağım :S

Telefonuma kilit şifresi koymuştum ama unuttum nasıl açacam şimi bu telefonu ya, ne olur yardım edin mahvolurum ben :S

Sayfayı Paylaş