gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Msn Sözleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

tokatla ilgili sözler efes sözleri efes lafları tokatla ilgili nickler ile sözler Yeni Yepyeni Süper Msn Sözleri :D sizler için arakladım. Belkide aralarında duymadıklarınız bile vardır :D:D

SEVME SEVİL ALDANMA ALDAT ÖPMEYE KALKARSA TOKATI PATLAT

SEN Bİ GURURSUZU SEVMEDİN Kİ; ARKANDAN GELSİN..

BELKİ SANA SEVMEYİ ÖGRETEMEM AMA SENDE BANA UNUTMAYI ÖGRETEMEZSİN

aşk yoq ßu hayatta sen taqıl qendi havanda

Ne kadar kacsamda ask beni yine buluyor..

menfaat caddelerınde kurulan dostluklar cile yokusunda SON BULUR RİZELİ BET UŞAK

nikini bile görmek istemiyorum oturum açmasan iyi edersin maillerim sana agırmı geldi. kalbinimi kırdım afedersin

VodafoNe qißi aNı ya$amak varkeN TurkCeLL qißi seNi heRyeRde Cekemem..!

aşkımı gök yüzüne yazsaydım gök yüzü yarılıdır
    giden gider gittiği gün biter ben gideni değil giden beni kaybeder
    qiden qitmi$tir qittiqi qün bitmi$tir bhen qideni diil asıl qiden bheni kaybetmi$tir

gerçekleri anlatmak cesurluktur ama yalanları anlatmak deliliktir

Beni sevmiyorsun diye sanma ki kalbim yetimdir.Ölürümde yalvarmam aşkım asaletimdir.

bu saat ten sonra uğraşmam dünümle ve dünüm dekilerle ben yarına bakarım yanımdakilerle

Seni çok sevmiştim bundan eminim ama sen beni sevdin mi işte bundan emin diğiliimm

Kalbinde Bir Mezar Aç Ölmeye Geliyorum

RABBİM CANIMI HEMEN ALMA HAYATLA CEBELLEŞİYİM MÜMKÜNSE AZRAİL\'İMİ DİŞİ GÖNDER BIRAKTA ÖLÜMLE ŞEVİŞEYİMM

seNi seVdimDe nE olDu eFes teKel zeNgin olDu.!!

3 kuruşluk adama 5kuruşluk muameleyaparsan kalan 2kuruşlada SENİ HARCAR

aşk bi beste buluşalım senle kümeste :D:D

Dal rüzgari affetse bile, dal kirilmis bir kere.

MİLLETİN ETİKET KOYDUGU YERE BEN FİYAt KOYARIM..!

EGER SEN BANA GÖZLERİNLE DEGİLDE KALBİNLE BAKMIŞ OLSAYDIN SENİ NE KADAR SEWDİGİMİ ÇOK İYİ ANLARDIN

Madem yaşamak güzel ben niçin aglıyorum seni sevmek suç ise cezamı çekiyorum
    YILLAR ÖNCE BANA BİR GÜL VERMİŞTİN VE BU GÜL SOLUNCA GELECEĞİM DEMİŞTİN,TÜH ALLAH SENİ KAHRETMESİN GÜL PLASTİK ÇIKTI!

2. gecenin_hüznü

gecenin_hüznü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Msn Sözleri
    emeıne sağlık

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

sağolasın teşekkür ediyorum umarım beğenmişsindir.

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

VodafoNe qißi aNı ya$amak varkeN TurkCeLL qißi seNi heRyeRde Cekemem..!

aşk bi beste buluşalım senle kümeste :D:D
    seNi seVdimDe nE olDu eFes teKel zeNgin olDu.!!

bu üçüne bittim arada kullanırımmmm :hihi:

paylaşımın için tşkler M.C :D:D

renkli ve neşeli ciddende benimde bi çoğunu lk defa gördüğüm msn iletileri yada kapak laflar diyebilirim :haha:

5. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    bu saat ten sonra uğraşmam dünümle ve dünüm dekilerle ben yarına bakarım yanımdakilerle
    tuttum bunu emeğinize sağlık

6. anonim

anonim Forum Okuru

Msn Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bunlarda farklı msn sözleri

bunlarda farklı msn sözleri

farklı msn sözleri değişik msn nickleri farklı yazıları nickleri değişik sözleri KaH ÇıkarıM GökyüzüNe SeyrederiM aLeMi, KaH iNeriM YeryüzüNe SeyredeR aLeM ßeNi..! "..ßeN SevmeYi ßeceremediM, ßelKi de SevilmeYi..ßeniM SevmeYe eNgeL eVciL aCılarıM VarDı.." KalaNa GiT, GideNe KaL DemeM..! SeNi SeviyoruM DiyebilmeK, DünyanıN eN GüzeL eSeridiR..! eSkideN PiyaSa NerDe ßiZ oRDa,...
  2. iddialı msn sözleri

iddialı msn sözleri

msn sözleri iddalı sözler msn sözler iddialı msn sözleri yeni yepyeni msn sözleri //---Huzur bana uğramadığı her gün için özür dilemeli... //--- Aşk kırıntısıyla doymaktansa tek başıma aç kalırım bu hayatta. paylaşacak bir şey artık yoksa bir erkekle bir kadın arasında //---Kimi Ne göre Kralım ! , Kimine göre Kolpayım. Para pul sizin olsun; ben...
  3. Süper Msn Nickleri , Msn sözleri

Süper Msn Nickleri , Msn sözleri

süper msn sözleri sevmiyorum nickleri o beni sevmiyor nickleri artık sevmiyorum Msn Nickleri , Msn sözleri , avatarlar Msn nickleri , msn sözleri , avatarlar , şekilli nickler , komik nickler , 1-GeRçEk aLeMdE ImZaMı, SaNaL AlEmDe dE InDeXiMi bAsArIm...! 2-√Seni aŞmam geRek Sendenn geÇmem geRek neRde Bende Seni SiLecek yüRek ? 3- GüLüşLer yaLan artık SevdaLar DµmÀn aLtı sigaramıñ uCuñda...
  4. MSN için süper sözler (:

MSN için süper sözler (:

takmayan sözler hayatı takmayan sözler takmamakla ilgili takmıyorum sözleri takmama sözleri şu anda beni online görüyorsan şanslısın; seni engellememişim. flash belleğin içine dua atsam muska takmaya gerek var mıdır? türban yasağı benim evimde devam etmektedir nostalji yapmak isteyen arkadaşlara duyrulur VaRlIğımIn kıYmeTİni bİLMEyeNİ YoKlUğUmlA TERBİYE EdErİm (: herkes şizofrendir ama...
  5. recep ivedik msn sözleri

recep ivedik msn sözleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş