gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

MSN Titreşim sesini değiştir

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Msn Messengerınızda kişiler size titreşim yoladığı zaman çıkan sesı değiştirebılırsınız nasılmı yapacaksınız işte böyle
    - Msn messengerınızı açın Yukarıdaı1 Numaralı Araçlar sekmesıne tıklayın
    2- Daha sonrı çıkan pencerede Uyarılar ve Pencereler i seçin
    3- Açılan pencerede değiştirmek ıstedığınız ses tonunu seçın bız burada titreşimi seçıyoruz
    4- Daha sonra 4 numaraları alanda bulunan gözat sekmesını tıkladığımızda istediğimiz
    muzıklerı koyabılırız, On izleme yapmka için uçgen şeklındekı işareti tıklamanız yeterlı
    5- kaydet dıyoruz işlem tamamlanmıştır

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: MSN Titreşim sesini değiştir
    süper teşeşkürler adminimmm

MSN Titreşim sesini değiştir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn titreşim sesi yerine istediğin müziği ekleyebilirsiniz

msn titreşim sesi yerine istediğin müziği ekleyebilirsiniz

msn sesi müziği MSN de titreşim sesi yerine istediğiniz şarkıyı kaydedebilirsiniz... Bilgisayarınızda sırasıyla şu adımları uygulayın : 1_DENETIM MASASI 2_SES EFEKTI VE SES AYARI 3_SES EFEKTI 4_ALTTA MSN MESSENGER I BULUN 5_MSN MESSENGER istediginiz hareketten sonra gelmesini istediginiz sesi hareketin üzerine tıkladıktan sonra Gözat tan ekleyin.
  2. sende haklısın..çok şey değişti!

sende haklısın..çok şey değişti!

Gecenin bir yarısıydı aklımın başımdan gittiği.. Bana artık ölüm ayırır bizi demiştin.. Öyle oldu galiba.. Bizi,beni senden ayırabilen tek şey ölüm oldu.. ölün oldu.. öldürdüm..hiç acımadan biliyormusun.. içimde,dışımda,yüreğimde,beynimde,eşyalarımda,bakı şlarımda,adımlarımda öldürdüm seni.. Doğru değildin artık sen.. Her şeyin,her sözün yalan olmuştu ve sen benim gözümde baştan aşağıya,...
  3. Seni Seviyorum, Mükemmelsin, Şimdi Değiş!

Seni Seviyorum, Mükemmelsin, Şimdi Değiş!

Broadway’de hit olmuş 12 yıldır sahnelenen,birçok ülke’de uyarlanmış müzikal Türkiye’de ! “I Love you, You’re Perfect, Now Change” insanın varoluşundan bu yana yer, zaman,değişse de bazı yönleri hiç değişmeyecek olan bir ilişkiyi konu ediniyor: Kadın ve erkek. Joe DiPietro ve Jimmy Roberts tarafından yazılan komedi türündeki müzikal, Broadway dışında en uzun süredir oynanan müzikal olma...
  4. Sende değiştin

Sende değiştin

Sende Degistin Zamana yükleme bütün suçları Yalnız zaman değil sen de değiştin Hatırla mazide kalan yılları Yalnız zaman değil sen de değiştin Sen ki yüreğimde en kutsal düştün Sen ki herşeyimdin aşktan da üstün Ne çabuk bu devrin çarkına düştün Yalnız zaman değil sen de değiştin Günlerdir gözümde çatık kaşların Kar gibi buz gibi son bakışların Birşeyler gizliyor bu kaçışların...
  5. Msn de Çoklu Titreşim Gönderme nasıl oluyor buyrun öğrenelim

Msn de Çoklu Titreşim Gönderme nasıl oluyor buyrun öğrenelim

Msn de Çoklu Titreşim Gönder Msn de Çoklu Titreşim Nasıl Gönderilir Daha önce sizlere http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/226956-msn-de-birinin-sizi-engelledigini-nasil-anlarsiniz-haydi-gelin-ogrenelim.html demiştik. Şimdi de msn de çoklu titreşim nasıl gönderilir diyen tüm üyelerimiz ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz için, msn de çoklu titreşim gönderme hakkında bilgiler...

Sayfayı Paylaş