gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Msn Virüsü Silme

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1.yol başlat gel sonra çalıştır a regedit yaz/hkey_local_machine/software/microsoft/windows/currentversion/run a bak orda nt2004 ve nt2003 yazanları silin sağ pencereceden..

2.yol
    silmek için yapmanız gerekenler sıra ile messangeri kapat ctrl+alt+del e bas sonra ordan moniker.exe dosyasını sonlandır(eğer 2000 ise ctrl+alt+del ordan göre yöneticisi/işlemler altında ) daha sonra çalıştıra gel ordan ms config yaz ve başlanğıç öğesindeki moniker.exe yi kapat xp dede aynı c:/windows/system32/moniker.exe dosyasını bir güsel siliyorsun ve sorun gidiyor msn inin açıp chat yapbilirsiniz

Msn Virüsü Silme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msnedeki virüsleri silme (resimli anlatım)

msnedeki virüsleri silme (resimli anlatım)

virüsleri silme regeditten virüs silme virüs hotmail temizleme başlat menusunden regedit yazın tamam diyip yukarıdaki dosyaları silin
  2. Msn Virüsünü silme

Msn Virüsünü silme

msn ileti virüsü msn virüsü silme link yolluyor link temizleme Ya son zamanlarda msn açıkken sürekli ileti geliyor. Ne gibi iletiler diye sorarsanız da; bu resimdeki sen misin?, kim silmiş ya da kim engellemiş gör! ve buna benzer iletiler geliyor ve arkasından da bir link geliyor tıklamam için… Şimdi işin en can alıcı yerine geliyoruz. İletiden sonra yolladığı linke tıklamakla iş bitmiyor...
  3. MSN Messenger Virüsü Temizleme Yöntemi

MSN Messenger Virüsü Temizleme Yöntemi

MSN Messenger Virüsü Temizleme Yöntemi MSN kullanıcılarını hedefleyen virüs hızla yayılıyor. Bulaştığı sistemde, tüm MSN kontaklarına kendisini yaymaya yönelik mesajlar gönderiyor. Messenger listesindeki kişilerden gelen transfer aslında dosya değil, bir İnternet linki. Çoğunlukla gelen link ve dosyalar “pif” ve “scr” uzantılı oluyor.Yeni virüs tanım dosyalarında bu virüs, Serflog.A,...
  4. Msn Virüsünü Silme

Msn Virüsünü Silme

Kişinin msn kilitlenip herkese otomatik olarak iletiler gönderildikten sonra pictures.zip adlı zip dosyasını atıyor. Ayrıca Bu Virüs Türkçe konuşuyor .Bu virüs’den kurtulma yolları Kişinin msn kilitlenip herkese otomatik olarak iletiler gönderildikten sonra pictures.zip adlı zip dosyasını atıyor. ÖRNEKLER Son zamanlarda çoğu kişinin msn adresinden bilgisayara bulaşan bu virüs bir çok...
  5. Msn kaldırmak için msn silme programı

Msn kaldırmak için msn silme programı

msn kalkmıyor, msn silme programı msn silemiyorum Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda az önce msn yi kaldıramıyorum yardım edin diyen misafirimizin isteğini yerine getiriyor ve msn silme programı hakkında merak edieln bilgileri aktarıyoruz. Msn yi Kaldıramıyorum Bazen yanlışlıkla proramı bilgisayarınızdan silmek için programın klasörünü...

Sayfayı Paylaş