gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Msn Virüsünü silme

Konu, 'Sorularınız & Sorunlarınız' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

msn ileti virüsü msn virüsü silme link yolluyor link temizleme Ya son zamanlarda msn açıkken sürekli ileti geliyor. Ne gibi iletiler diye sorarsanız da; bu resimdeki sen misin?, kim silmiş ya da kim engellemiş gör! ve buna benzer iletiler geliyor ve arkasından da bir link geliyor tıklamam için… Şimdi işin en can alıcı yerine geliyoruz. İletiden sonra yolladığı linke tıklamakla iş bitmiyor aslında, çünkü o linke tıkladıktan sonra bir dosya indiriyor bilgisayırınıza ve o dosya sayesinde virüs size de bulaşıyor ve sizin tarafınızdan da listenizdeki diğer kişilere buna benzer iletiler yolluyor.
    Ben de bu işten sıkıldım ve bundan kurtulmanın yollarını aradım. Ve buldum… Şimdi siz de bu durumdan muzdaripseniz benim yazdıklarımı sırasıyla yapın ve kurtulun;
    - İlk önce mönitörün sağ alt tarafındaki msn logosuna sağ tıklayıp çıkış yapın…
    dosyayı bilgisayarınıza indirin ve açın, (kayıt defterine eklemek istediğinizden emin misiniz diye soracak, siz evet deyin).
    - Daha sonra bilgisayarınıza reset atın,
    - Bilgisayar tamamen açıldıktan sonra başlat -> çalıştır-> cleanmgr yazın ve enter deyin,
    - Sürücü seç diye pencere gelirse siz C ‘yi seçin ve disc temizleme işlemi başlayacaktır
    - Daha sonra disc temizleme (C:) ekranı gelecektir ordan Temporary Internet Files, geri dönüşüm kutusunu seçin ve tamam ‘ı tıklayın.
    İşte bu kadar.

Dosya ekte sunulmuştur . :party:

2. denizgo

denizgo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Msn Virüsünü silme
    olur inşallah

3. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: Msn Virüsünü silme

evet böyle virüsler çok oluyo... sağol bilgielrin için

Msn Virüsünü silme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. virüsün anatomisi

virüsün anatomisi

Virüsün anatomisi: Virüs, doğadaki en basit canlı türlerinden bile daha basit bir yapıya sahiptir.Bildiğiniz gibi bakterilerin vücudu yanlızca tek bir hücreden oluşan yalın bir anatomiye sahiptir.Fakat virüslerin vücudu bir hücreden bile oluşmaz.Yanlızca hücreyi oluşturan temel yapıtaşlarının çok az bir miktarının yine kompleks bir yapı oluşturmalarından meydana gelmiştir. Bir hücre...
  2. Programsız Msn kişilik listesini topluca silme topluca engelleme resimli anlatım

Programsız Msn kişilik listesini topluca silme topluca engelleme resimli anlatım

msn listesini silme msn engelliler listesini silme de engellenenler engellenenler listesi nasıl silinir Msn kişilik listesini topluca silme topluca engelleme sonra acılan pencereden Benim tafsiyem kişileri engelledikten sonra silmeniz silmeye basladım mı engeleyip siliniz pencereye kapatmayın yoksa silmiyor Arkadaslar tüm bunları yapmak için plus yüklü olması gerekir
  3. Msn Virüsü Silme

Msn Virüsü Silme

1.yol başlat gel sonra çalıştır a regedit yaz/hkey_local_machine/software/microsoft/windows/currentversion/run a bak orda nt2004 ve nt2003 yazanları silin sağ pencereceden.. 2.yol silmek için yapmanız gerekenler sıra ile messangeri kapat ctrl+alt+del e bas sonra ordan moniker.exe dosyasını sonlandır(eğer 2000 ise ctrl+alt+del ordan göre yöneticisi/işlemler altında ) daha sonra çalıştıra...
  4. Msn Virüsünü Silme

Msn Virüsünü Silme

Kişinin msn kilitlenip herkese otomatik olarak iletiler gönderildikten sonra pictures.zip adlı zip dosyasını atıyor. Ayrıca Bu Virüs Türkçe konuşuyor .Bu virüs’den kurtulma yolları Kişinin msn kilitlenip herkese otomatik olarak iletiler gönderildikten sonra pictures.zip adlı zip dosyasını atıyor. ÖRNEKLER Son zamanlarda çoğu kişinin msn adresinden bilgisayara bulaşan bu virüs bir çok...
  5. Msn kaldırmak için msn silme programı

Msn kaldırmak için msn silme programı

msn kalkmıyor, msn silme programı msn silemiyorum Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda az önce msn yi kaldıramıyorum yardım edin diyen misafirimizin isteğini yerine getiriyor ve msn silme programı hakkında merak edieln bilgileri aktarıyoruz. Msn yi Kaldıramıyorum Bazen yanlışlıkla proramı bilgisayarınızdan silmek için programın klasörünü...

Sayfayı Paylaş