gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

msn vızzzzzz gelir

Konu, 'Komik Resimler' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

enemmmm esena abLan öLür sanaa

msn vızzzzzz gelir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MsN iFaDeLeRi

MsN iFaDeLeRi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. MSN Space

MSN Space

Sizin hakkınızda kısa duyurular, fotoğraflarınız, sevdiğiniz şarkılar gibi bölümlerin olduğu bir blog sitesi hazırlamak istiyorsanız bu yazıyı mutlaka okuyun. CHIP, tüm bunları internete taşımanın kolay yolunu açıklıyor. MSN 7.5 yükleyenler hemen hatırlayacaklardır: Listenizdeki kişilerin kullandığı küçük resimler daha da küçülerek listede isimlerin hemen yanında yer alıyor. Bunun yanında...
  3. msn nicck!!

msn nicck!!

nicck nicckler yaŞaSın hayat . . ßen öLürüm. . sensiz ßiten heR cümLeye ßir eyLem oLdu adım ! hasRet OLdu sevgiye Ruhum ! ßatan qüneŞ yine doqaR . . Renqi kaÇtı yaŞamın . . hayat ßitiyoR 1 qün . . qöremesemde kaLßim seni isteR . .
  4. Msn Sözleri

Msn Sözleri

tokatla ilgili sözler efes sözleri efes lafları tokatla ilgili nickler ile sözler Yeni Yepyeni Süper Msn Sözleri :D sizler için arakladım. Belkide aralarında duymadıklarınız bile vardır :D:D SEVME SEVİL ALDANMA ALDAT ÖPMEYE KALKARSA TOKATI PATLAT SEN Bİ GURURSUZU SEVMEDİN Kİ; ARKANDAN GELSİN.. BELKİ SANA SEVMEYİ ÖGRETEMEM AMA SENDE BANA UNUTMAYI ÖGRETEMEZSİN aşk yoq ßu hayatta sen taqıl...
  5. msn ifadesi

msn ifadesi

msnde kullanmak için öpücük ifadeleri var mı acaba sizde,eklermisiniz,teşekkürler...

Sayfayı Paylaş