gebe
  1. PEmBeLİ_PiSİ

PEmBeLİ_PiSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

MSN yazı tipinden sıkılanlara

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında PEmBeLİ_PiSİ tarafından paylaşıldı.

modelli yazılar msn yazı modelleri modelli yazı yazma modelleri yazi arkadaşlar msn deki yazı tiplarinden sıkıldıysanız iştesize link bu adreste birsürü yazı tipi var indirmek için yazı tipinin sağ alt köşesine tıklamanız yeterli
    indirdiğiniz yazı tipini denetim masası-yazı tipleri klasörüne kopyalayın işte bu kadaar.

link:http://fonts.goldenweb.it/index_file...t/default.html

2. sezen çetin

sezen çetin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: MSN yazı tipinden sıkılanlara
    dosya bozuk diyor ama :((

MSN yazı tipinden sıkılanlara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn yazı tiplerinden sıkıldınız mı?

msn yazı tiplerinden sıkıldınız mı?

arkadaşlar msn deki yazı tiplarinden sıkıldıysanız iştesize link bu adreste birsürü yazı tipi var indirmek için yazı tipinin sağ alt köşesine tıklamanız yeterli indirdiğiniz yazı tipini denetim masası-yazı tipleri klasörüne kopyalayın işte bu kadaar link: http://fonts.goldenweb.it/index_file...t/default.h tml
  2. DİKKAT! MSN Yazılarınız Okunuyor

DİKKAT! MSN Yazılarınız Okunuyor

Özel MSN sohbetlerinizin aslında ne kadar uluorta olduğunu görmek ister misiniz?... Modern çağın renkli dekorunun ardındaki izbe, karanlık ve tezat dünyayı bize hatırlatmaya çalışan distopik kurguların sıkça başvurduğu 'hayatın formatlanması' meselesi her geçen gün biraz daha sıradan gerçeklik halini alıyor. Yıllar önce bir gün hayatımın önemli bir kısmını içine doldurduğum ve salyangozun...
  3. msn nıckınıze yazın

msn nıckınıze yazın

Sigara içme torununu gör. Sigara iç dedeni gör. Gerçekler acıdır, baklava tatlıdır. O zaman baklava gerçek değildir. Sana her şeyimi veririm diyemem. Çünkü her şeyim sensin. Bizi çekemediler halat koptu. Sanık! Ayağa kalk! ve çocuklu kadınlara yer ver. Kurtlardan teklif geldi. Sürüden ayrılıyorum. Bir erkek en çok sevgilisini, en iyi karısını, en uzun annesini severmiş. Kızda bir fizik var...
  4. sıkılanlar fan clup

sıkılanlar fan clup

evet hanımlar ben bütüün gün evdeyim eşim çalışmama da izin vermiyor çocuğumda yok ve sıkılmak için bol bol vaktim var dantel yapmak örgü örmek istemiyorum nasıl vaktimi geçireceğimi şaşırdım bana bir çare dostlar hadi pratik bilgiler verin bana
  5. Sıradan şöminelerden sıkılanlara

Sıradan şöminelerden sıkılanlara

EE KIŞ GELİNCE SICAK,ATEŞ,DUMAN İNSANA ARI BİR GÜZEL GELİYOR :D ÜŞÜYORUZ ANİ NE OLSUN. ŞÖLE ÇITIR ÇITIR ODUNLARIN ANDIGI KARSISINDA OTURUP SICAK ÇAYIN KAHVENİN YUDUMLANDIGI ŞÖMİNE KİM İSTEMEZKİ...TABİ O ESKİ MODELLER YERİNE YENİLERİ GELDİ AMA BUNLARIN KARSISINDA DA AYNI KEYİF YAPILIR SANIRIM:laugh::laugh:...

Sayfayı Paylaş