gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

msn ye mektup...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

internet manyağı diye bu gibilere deniyo heralde :))))
    Canım msn im ;

Sen hayatıma giren en güzel şeylerdensin.Seninle ilk buluşmamızı hatırlıyor musun Allah'ım dün gibi aklımda IcQ nun pabucunu dama attığın güne ne demeli hepsi birbirinden güzeldi yemin ederim.Seninle birçok kız tavladık birçok adamla kavga ettik seninle 'ihtiyaçlarımı' giderdim.Bitanesin sana o kadar yüklenmeme rağmen banamsın demedin gece gündüz beni sevdiklerime ulaştırdın ve sırlarımızı kimseye açmadın.Bütün virüs saldırılarına kahramanca göğüs gerdin.Ve zamanla kendini yeniledin hala ilk gün ki kadar taze ve canlısın değerini şimdi daha iyi anlıyorum.Sen olmasan ben napardım senden ayrı kalmaya dayanamaz bu canım cep telefonumla aranızdaki rekabet bitti çünkü onada girmeyi başardın.Sen inanılmazsın kuzum.Seni hayranlıkla izliyorum ve seni bana bahseden BİLL GATES lavuğuna teşekkür ediorum.Seni kimse benden çok sevemez.Sen bu satırları okurken ben sana Google TALK la ihanet ediyo olacağım AFFET

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: msn ye mektup...
    [​IMG][​IMG]Sen hayatıma giren en güzel şeylerdensin

doğru diyooo valllaaa

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Seni kimse benden çok sevemez.Sen bu satırları okurken ben sana Google TALK la ihanet ediyo olacağım AFFET

:haha:emeğine sağlıkk

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Saolun kıslar :)

msn ye mektup... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Ask MSN Nickleri

Yeni Ask MSN Nickleri

yeni aşka başlama nickleri yeni başlayan aşk nickleri en aşk kısa msn kısa Sen Gelipte Pismanim Desen Bana Ceza Ver Raziyim Cezama Desen Sana Tek Bir Ceza Verirdim Seninde Benim Gibi Sevmeni Isterdim. Seni Gordugum Ilk Ani Hatirliyorum. Ve Hic Durmadan Agliyorum. Kimler Icin Dokmedimki Gozyasi,senin Icin Dokuyorsam Ne Cikar.omur Temelinden Her Bir Tasi,senin Icin Sokuyorsam Ne Cikar......
  2. ingilizceyi yeni ögrenenin mektubu

ingilizceyi yeni ögrenenin mektubu

hello!can friendim.my abuzittin.. How are you friendim.çoluk çhildren how. Best'tir inşallah. My'a question sorarsan best'im allah'a şükür.world işte yuvarlanip going'im. My mother what yaping.keyfi beatiuful'dur inşallah. Epeydir my mother'le no speaking.eğer my mother'i see çok selam song. La friendim my father what yaping.gine coffeehaneyegoing mi?he friendsleriyle coffeehanede okey and...
  3. Yeni karışık msn ifadeleri

Yeni karışık msn ifadeleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Yeni nesil msn nickleri

Yeni nesil msn nickleri

yeni nesil sözler tınlamayan sözler tınlamaz nickler tınlamaz yeni nesil kapak Yeni nesil msn iletileri arıyorsan aradığın iletiler ve nickler burda seç beğen çal:tik: Düş^üme Düş^tün . . Ben bütün bedenimle beklerken ölümü , bir el uzanıyor ve ayırıyor bizi Yine olmadı , yine kawuşamadık ölüm.. Sen bile istemiyorsun beni.. Bu kadar şartın varken aşıK olamazsın seN ; )...
  5. Teoman'dan yeni  mektup

Teoman'dan yeni mektup

teoman müziği bıraktı mı, bıraktı, bırakacak, 2011, son konserleri, mektup, mektubu, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Daha önce http://www.meleklermekani.com/magazin/197129-teomanin-aciklamasi-muzigi-birakan-teomanin-basin-aciklamasi-ve-yazisi.html bu haberimizde Teoman'ın müziği bırakacağını açıklamıştık Melek'ler. Teoman...

Sayfayı Paylaş