gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Msn yi Kaldıramıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Msn yi Kaldıramıyorum ne yapmam lazım ben msn silmek istiyorum lütfen bu konuda acil yardım edin bana

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Msn yi Kaldıramıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğumu Chat Başından Kaldıramıyorum

Çocuğumu Chat Başından Kaldıramıyorum

Kuşkusuz her çocuğun, gencin, bireyin "chat" yapma, bilgisayar oyunu oynama ve Internette gezinme nedeni birbirinden farklıdır.Anne babalar bu durumu değerlendirirken çocuğun farklılığını ve biricikliğini göz önünde bulundurmalıdırlar. Öte yandan, Internet, chat, bilgisayar oyunları hatta cep telefonları gibi teknoloji harikası araçlar ve hizmetleri çekici kılabilecek ortak...
  2. Çocuğumu chat başından kaldıramıyorum ...

Çocuğumu chat başından kaldıramıyorum ...

Meleklerim cocuklarimiz git gide bagimli olmaya basladilar internete. Neredeyse tüm günlerine chat ve bilgisayar oyunu ile geciriyorlar. Onlari farkli yöne cekmek icin ne yapmali??? buyrun... Bilgisayarların yaygınlaşması, bilgisayar oyunlarının çoğalması çocukları bilgisayar başına çekmeye çoktan başlamıştı. Son zamanlarda ise, Internetin günlük yaşama girmesi sanal...
  3. AdamLar msn yi aşmışLar ...

AdamLar msn yi aşmışLar ...

:laugh::laugh: Harika bir iş başarmışLar bunLarı yapanı bende can gönüLden onLarı tebrik ediyorum...:slm:
  4. sensiz kalmayı kaldıramıyor yüregim

sensiz kalmayı kaldıramıyor yüregim

Ahh ahh eski aşkımı özledim ben :( keşke bitmeseydi diyebiliyorum bazen ama işte bitiyor. Ama gerçekten şu var ki onsuz kalmaya zor dayanıyor yüreğim benim... Sensiz kalmayı kaldıramıyor yüreğim. Kısa ayrılıklar bile kederimi arttırıyor,hüzün dolu geceler yaşatıyor bana. Seninle birlikte olmanın tadını almışım bir kere,bundan vazgeçemiyorum. Alışkanlık değil bu. Her alışkanlık...

Sayfayı Paylaş