gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Msnde Arkadaşımı Göremiyorum diyenler buraya gelsin!

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Arkadaşım Online Olduğu Halde Göremiyorum
    Msnde Arkadaşımı Göremiyorum Çözüm

Bu gün msn de arkadaşlarımı nasıl gizlerim diyenler için, msn de arkadaş listesi nasıl gizlenir diye bir takım bilgiler aktardık. Şimdi ise bu yazımızda msnde arkadaşlarımı göremiyorum diyenler için, msn de arkadaşımı göremiyorum sorunu çözümü sunuyoruz Melek'lerim.

Msn'de arkadaşları görmeme sorununun nedeni iki türlü olabilir:

Birincisi; yeni yüklediğiniz bir Msn versiyonunundan kaynaklı olabilir. Programı kaldırıp tekrar yükleyiniz.

İkincisi tarayıcı ve çerezlerden kaynaklı bir sorun olabilir. Bunun için çerezlerinizi silip, tarayıcınızı yeniden yükleyiniz.

Bunların dışında Msn yeni sürümü yüklemenizi istediğinde böyle sorun lar çıkarabiliyor. Son sürümü orjinal sitesinden indirip yükleyin.

Msnde Arkadaşımı Göremiyorum diyenler buraya gelsin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamişlerrrrr Bebeğimi Özledim Hadi Gelsin Artık Diyenler Buraya

Hamişlerrrrr Bebeğimi Özledim Hadi Gelsin Artık Diyenler Buraya

bebek beklerken,bebek bekliyorum, Kimler bu sene anne olcak bakayım bebeğini bekleyenler sabırsızlananlar varmı aranızda..Biliyorum çok merak ediyorsunuz onu ve gelsede artık öpsem koklasam diyorsunuz..bebeğiniz için hazırlık yaptınız mı onun için neler aldınız neler yaptınız ve onun için gelecekte ne planlıyorsunuz bizimle paylasırmısınız?
  2. Msn de Arkadaşlarımı Nasıl Gizlerim diyenler buraya baksın!

Msn de Arkadaşlarımı Nasıl Gizlerim diyenler buraya baksın!

Msn de Arkadaş Listesi Gizleme Msn Arkadaş Listesini Nasıl Gizlerim En güzel msn nickleri konumuzdan sonra, şimdi de siz sevgili melek'lerimize ve misafirlerimize msn arkadaş listesi nasıl gizlenir bu yazımızda anlatıyoruz:) Evet msn de arkadaşlarımı nasıl gizlerim diyenler buraya, çünkü aradığınız tüm bilgiler burada! Msn Arkadaş listenizi gizlemek için izlemeniz gereken adımlar...
  3. Facebookta Arkadaş Çoğaltma Hilesi Varmı diyenler buraya!

Facebookta Arkadaş Çoğaltma Hilesi Varmı diyenler buraya!

Facebookta Arkadaş Sayısını Artırma Hilesi Facebook Arkadaş Çoğaltma Hilesi Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/228038-facebookta-arkadas-ekleme-engelini-nasil-kaldiracaksiniz.html diye bilgiler aktarmıştık. Şimdi ise Facebook arkadaş çoğaltma hilesi hakkında sizlere merak ettiğiniz tüm bilgileri aktarıyoruz....
  4. Facebookta Arkadaş Nasıl Eklenir diyenler buraya

Facebookta Arkadaş Nasıl Eklenir diyenler buraya

Facebookta Nasıl Arkadaş Eklenir Facebook Arkadaş Ekleme ve Arkadaş Ayarları Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/201308-facebook-hesabiniz-kilitlendiyse.html ne yapmanız gerektiği konusunda bir takım bilgiler vermiştik. Bu gün ise Facebookta arkadaş nasıl eklenir diyen arkadaşlarımız için...
  5. hamilemiyim???????mesajımı göremiyorum arkadaşlarım

hamilemiyim???????mesajımı göremiyorum arkadaşlarım

mesajimi nerde ve ne zaman gorucem yardimci olun telden giriyorum bulamiyorum Not:Mesajınızı yeni onayladık görebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş