gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Msn'de Arkadaşlık Daveti Size Gelmiyorsa Ne Yapacaksınız ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; mansde arkadaşlık daveti gelmiyorsa hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, bir tanıdığınızla msn üzerinden görüşmek istiyorsanız ya sizin ona ya da onun size msn üzerinden arkadaşlık daveti göndermesi gereklidir. Bu davet, msninizi açtığınızda ayrı bir pencere açılarak tarafınıza bildirilir. Eğer arkadaşınız sizi ekleyip davet gönderdiği halde siz bu daveti alamıyorsanız ne yapacaksınız ? Sık karşılaşılan bu problemin işte çözümü..

Hotmail oturumu açın.Seçenekler- Gizlilik Gelişmiş Kimler benimle iletişim kurabilir Arkadaş ve grup davetleri,Bölümünden Herkes olarak değiştirin ve tamam deyin.Artık davetler size de gelecektir,Kısaca Gizlilik ayarlarınızı kontrol edin ve herkesin sizi bulması için herkes seçeneğini işaretleyin.

Msn'de Arkadaşlık Daveti Size Gelmiyorsa Ne Yapacaksınız ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sizin arkadaşlığınız nasıl başladı...????

sizin arkadaşlığınız nasıl başladı...????

melek kankilerim ve ablalarım hep merak etmişimdir..hepimizin illaki canı gibi sevdiği bi arkadaşı vadır..peki bu arkadaşlıklar nasıl ve nerde başladı...?? benim en yakın arkadaşlık öyküm lise 2 de başladı..baya bi hırgürün ardından zaman geçtikçe çok sıkı bağlandık...peki ya siz?
  2. Msn arkadaşlık davetleri bana bir türlü gelmiyor

Msn arkadaşlık davetleri bana bir türlü gelmiyor

Msn Live son srümü kurulu bilgisayarımda arkadaşlık isteği gönderen kişilerin bu istekleri bir türlü ulaşmıyor bana. Gönderdik diyorlar bekliyorum bekliyorum sonuç yok. Msn yi kapatıyorum açıyorum hala gelmiyor bende ekliyorum sonra ondan sonra oluyor. Hadi tanıdıklar ekledik diyenlerden adresi alıp ekliyorum ama peki ya yenilerde napacam. Bi yolu varsa lütfen bana yardım edin .
  3. Messengerda Arkadaşlık Davetlerini Alamıyor musunuz?

Messengerda Arkadaşlık Davetlerini Alamıyor musunuz?

live messenger arkadaşlık davetleri gelmiyor mu alamıyor musunuz yapmanız gereken ipuçları ile ilgili bilgiler burada melekler Çoğunlukla hepimiz live messenger kullanıyoruz melekler :).Bildiğiniz gibi anlık mesajlaşma programı olan messengerda bizi ekleyen biri olduğunda arkadaşlık daveti gelir,bazen de gelmez ve bu bizi çileden çıkarır.Oysa bunun basit bir ayarı var :) Size gelen...
  4. MSN 'de Davet Bir Türlü Gelmiyorsa Çözümü Burada !

MSN 'de Davet Bir Türlü Gelmiyorsa Çözümü Burada !

Msn De Eklenilen Kişilere Davet Gitmiyor Msn'de Davet Gelmiyor Yardım Sevgili melekler, msninizi verdiğiniz arkadaşlarınız bazen sizi ekleyip davet gönderirler ancak bu daveti bir türlü alamaz sinir olursunuz. Ama durun, bunun da bir çözümü var. Msn'de Davet Gelmiyor Yardım diyen meleklerimiz ve tüm misafirlerimiz için Msn De Eklenilen Kişilere Davet Gitmiyor konusunda işte bilgiler. Bir...
  5. Ne yapacağım sizce ben

Ne yapacağım sizce ben

Arkadaşlar ya şimdide kayınpederim babamla konuşmuş babam anlattı Şuan ellerim titriyor çok üzüldüm . kv le altlı üstlü oturuyoruz kvde çalışıyor bende bu yüzden görüşemiyoruz 2 hafta evlerine gdemiyorum bazen denk gelmiyor kendi anneme bile 3 hafta bir gdemediyim olmuştur ama tabi kv uğruyor kapıdan merabalışıyoruz buyur gel diyorum geçmiyor rahatsız etmeyeyim dye yada merdivende denk...

Sayfayı Paylaş