gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Msnde Çevrimdışı Olup Forumda Pişti Olanlar =))

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Buyrun Bakalım Ne kAdar Pişti Olan Var Forumda Merak Ettim.. :D hadi bakalımmm bekliyorumm :D

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    şuan pişti olan yok ama nawalle hep burda karsılasıyoduk sonra msne girip lakk lakkk :D

Msnde Çevrimdışı Olup Forumda Pişti Olanlar =)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pişti oldular

Pişti oldular

ebru gündeş kıyafet modelleri ebru gündeş elbise modelleri Popstar Alaturka'nın pazar günkü canlı yayınında kıyafet krizi yaşandı. Konuk sanatçı Linet'in tesadüfen jüri üyesi Ebru Gündeş'le aynı elbiseyi giymesi, tüm ekibi şaşırttı. Elbise benzerliğini fark eden Gündeş kendini gülmekten alamazken, Linet ise düştüğü zor durumu belli etmemeye çalıştı. Hatta kemerinin arkasını önüne...
  2. pko olup hamiş olanlar nasıl hamiş kaldınız

pko olup hamiş olanlar nasıl hamiş kaldınız

nasıl hamile kaldınız pko pko olup hamile kalanlar pkolu olup kalanlar arkadaşlar ben 1,5 senelik evliyim.pkoluyum evlenince adet olmamaya başladım tabi herkes gibi bende hamiş oldugumu düşünüyodum ama yanılmıştım.doktor pkolusun dedi.6ay diana 35 kullandım bebek istiyoduk ve bıraktım.klomen verdi ama yine hamiş kalamadım.bu ay yine adetim gecikti?ne olur destek olun artık bunaldım:fırtına:
  3. pkolu olup benim gibi sürpriz bebek sahibi olanlar buraya

pkolu olup benim gibi sürpriz bebek sahibi olanlar buraya

Hadi gelin paylaşalım 2. Bebek için tedavi gördüm ama olmadı
  4. Kisti olup  ilaç  tedavisi olanlar

Kisti olup ilaç tedavisi olanlar

kist nedir,kistin nedenleri,rahim kistleri neden olur,rahim kistlerinin belirtileri,rahim kistlerinin tedavisi ,rahim kistleri hakkında bilgiler Insanların konu sağlık olunca korkuları çok büyük oluyor. En basit hastalık bile çok tehlikeli olarak düşünülebiliyor. Bu neden ile halk arasında çok kötü bir hastalık gibi görülen kist hakkında bilgi vererek tedavi yöntemleri hakkında...
  5. pko olup iğne yada aşılama ile anne olanlar

pko olup iğne yada aşılama ile anne olanlar

Herkese Mrb yeni üye yim iki konu açtım ama sanırım yanlış yerde konu a açtım.Pko hastasiyim yumurtlama günü mü nasıl öğrenebilirim.adetlerim düzensiz bazen 45 bazen 55 günde bir oluyorum .bi dusuk yaptım bundan bir sene evecek.1 yıldır çocuk istiyorum Klomen ise yaramadı .Bu ay igne yada aşılama olacam .benim gibi olup ta anne olan hamiş leri bekliyorum sağlıcakla kalın

Sayfayı Paylaş