gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

msnde düşenlere verilecek cevaplar :)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

İnşallah bidaha düşmeşsin +düşenin dostu olmaz ama ben senin dostunum [​IMG]

-saol kardeşim allah kimseyi düşürmesin

Allah düşürtmessin tekrar

gittin farkındamısın

özelliklemi yapıyorsun bunu [​IMG]

telekomun geleceğine bir mumda sen yak

bune ya girip çıkıyosun oyuncak ettin ha msn
    +yok ben düşüyorum

bu tedaşla telekom ortak galiba

-benimle konuşmak istemiyorsan yüzüme söleyebilirsin hayri [​IMG]
    +hayri kim nan ben muharrem kızım
    -ay pardon [​IMG]

kızım bune bee düşe düşe çoçuğumuzu düşürcen sonunda

burak ne iştir olum kayıp kayıp gidiyorsun
    yıldızmısın nan sen [​IMG]

msnde düşenlere verilecek cevaplar :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ödevler ve Öğretmenlere Düşenler

Ödevler ve Öğretmenlere Düşenler

Öğretmenler Neler Yapmalı? 1Öğrencilerin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda ev ödevi vermeye dikkat etmelidirler. Öğrenciler ilgi ve yeteneklerine uygun olan ödevleri sıkılmadan ve zorlanmadan yapacaklarından ev ödevlerine karşı olumlu duygular besleyeceklerdir. Ödevlerini yapabildiklerini görmek öz güvenlerini artıracaktır. 2Ödevin kısa sürede yapılabilecek şekilde olmasına özen...
  2. İftar sonrası yorgun düşenlere

İftar sonrası yorgun düşenlere

İŞTE DİKKAT ETMENİZ GEREKEN UYGULAMALAR Peki insan organizmasında böyle bir durumun gelişmesine neden olan faktörler nelerdir? Yemek sonrası neden uyku gelir? Gün içerisinde vücut ısısı iki kez düşer. Bunlardan biri sabaha karşı 03.00 suları, diğeri ise öğleden sonra 14.00-15.00 saatleri arasıdır. İnsanların öğle yemeğinin ağırlığına bağladığı bu rehavet dönemi, aslında vücudun uykuya...
  3. msnde karsıdakinin bilgisayarını kapatmak:)

msnde karsıdakinin bilgisayarını kapatmak:)

arkadaşlar karşı tarafın bilgisayarını kapatmak istiyorsanız yapacağınız işlemi sıralıyorum . . 1işlem:msnnizi açın . . . 2işlem:bilgisayarını kapamak istediğiniz kişiye anlık ileti yollayın . . . . . 3işlem:bilgisayarını kapatmak istediğiniz kişiye şunu yazın . . . . . . . . . . . . . . . (arkadaşım rica etsem bilgisayarını kapatırmısınız) işte bukadar basit :laugh: :laugh: :laugh:...
  4. Nasılsın sorusuna Verilecek En Komik Cevaplar

Nasılsın sorusuna Verilecek En Komik Cevaplar

naber sorusuna verilecek komik cevaplar Nasılsın sorusuna Verilecek En Komik Cevaplar - Tost Makinesine Koyulmuş Ekmek Gibi.. Sıcak Ve Ezik - Antibiyotikli kremin sıcaktan erimiş hali gibi iğrençim... - Oyuncağı elinden alınmış çocuk gibiyim, üzgün ve ağlamaklı.. - Birbirine tokusturulup kırılan yumurta gibiyim.. - Dibi Kireç Tutmuş Çaydanlık Gibiyim - Kirlenmiş çorap...
  5. Gebelikte yüzüstü düşenler buraya.

Gebelikte yüzüstü düşenler buraya.

gebelikte sakıncalı durumlar yüzüstü düşmek Selam kızlar; bu dönemde çokdaha fazla dikkat ediyoruz eminim ama yinede bazen malesef kazalar olabiliyor Gebelikte yüzüstü düşmek karın içerisinde rahime doğru bir baskı oluşturacağı için sakıncalı sonuçlara neden olabilir. Bu nedenle hamilelikte koşu ve yürüyüş yapılan yolların düzgün, pürüzsüz seçilmesini öneririz, hatta düşme riskini aza...

Sayfayı Paylaş