gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Msnde Emailim Açılmıyor Diyorsanız Okuyun

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; msnde email açılmıyor konusunda bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, eğer e,mal postanız ne yaptıysanız bir türlü açılmıyorsa doğru yerdesiniz. Msnde mail açma problemi yaşayanlar için işte çözümü...

Öncelikle Varsayılan tarayıcınızın hangisi olduğunu kontrol edin daha sonra Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Internet Seçenekleri ekranına gidin.

Programlar sekmesi altında E-Posta seçeneğinin karşısında Windows Live Hotmail işaretli olması gerekiyor.

Live mail'i msn ile beraber yüklediyseniz açılmayabiliyor.Sign In dan açmayı denemelisiniz birde Ordan açarken eğer sayfanız yavaş açılıyorsa eski sürümle açın linki olması gerekiyor birde ona tıklayarak açmayı deniyebilirsiniz.

Msnde Emailim Açılmıyor Diyorsanız Okuyun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msnde karsıdakinin bilgisayarını kapatmak:)

msnde karsıdakinin bilgisayarını kapatmak:)

arkadaşlar karşı tarafın bilgisayarını kapatmak istiyorsanız yapacağınız işlemi sıralıyorum . . 1işlem:msnnizi açın . . . 2işlem:bilgisayarını kapamak istediğiniz kişiye anlık ileti yollayın . . . . . 3işlem:bilgisayarını kapatmak istediğiniz kişiye şunu yazın . . . . . . . . . . . . . . . (arkadaşım rica etsem bilgisayarını kapatırmısınız) işte bukadar basit :laugh: :laugh: :laugh:...
  2. Email CC nedir

Email CC nedir

Email CC nedir? Arkadaşlar merhaba iyi günler olsun size diyor ve direkman sorumu soruyorum Email CC nedir
  3. Vücudum Şişiyor Diyorsanız Mutlaka Okuyun

Vücudum Şişiyor Diyorsanız Mutlaka Okuyun

vücudum şişiyor vücut şişliği nedenleri Yüzüğünüz parmağınıza mı oturuyor ? Kilo almadığınız halde en sevdiğiniz kıyafetiniz üzerinize olmuyor mu melekler ? Bu aralar vücudum şişiyor diye etrafınıza dert mi yanıyorsunuz ? O halde en kısa zamanda bir doktora görünmelisiniz. Zira pek çok ciddi rahatsızlığın habercisi olabilen ödem problemi ile karşı karşıyasınız demektir. Tüketilen su...
  4. ''Ne Yaptıysam Bir Türlü Kilo Veremedim'' Diyorsanız Mutlaka Okuyun

''Ne Yaptıysam Bir Türlü Kilo Veremedim'' Diyorsanız Mutlaka Okuyun

kilo vermenin yolları kilo vermenin sırları Sevgili melekler, eğer siz de ''Ne yaptıysam kilo veremedim'' diyenlerdenseniz orada bir durun ve makalemizi bir okuyun. Mutalaka bir yerlerde hata yapıyorsunuz demektir. Bilinçsizce yaptığınız tehlikeli diyetlerin size ilerde birer sağlık sorunu olarak döneceğini unutmayın diyoruz ve kilo vermenin sırları hakkında bazı tüyolar vermek...
  5. Çocuğum İştahsız Diyorsanız Mutlaka Okuyun !!

Çocuğum İştahsız Diyorsanız Mutlaka Okuyun !!

Arkadaşlar burda bazen okuyorum çocuğum iştahsız falan diye. Sürekli buray takip eder bilgi alırım, şimdi ben bilgi vermek istiyorum. Eğer çocuğunuz iştahsızsa ona keçiboynuzu özü yedirin.Bana da bir arkadaşım söyledi. Çocuğum çok iştahsızdı. Aldım aktardan kullanıyorum ve ciddi anlamda yemek yemeye başladı. Sabah akşam aç karnına 1.5 tatlı kaşığı yediriyorum. Pekmezden akışkan bir kıvamı...

Sayfayı Paylaş