gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Msn'de konuştuğun kişinin nickini değiştir

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

abuk subuk nickler ekolayda nick değiştirme ekolay nick değiştirme belki bilmeyenler vardır.kişilerinizin abuk subuk nicklerinden bıktıysanızveya kolay bir şekilde onu hemen bulmak isterseniz ismini değiştirebilirsiniz ilk önce msnplus yüklü olmalıdır
    şimdi kişinin üzerine sağ tıklayıp msn ekler deyin ordan kişinin adını değiştirin istediğiniz adı yazıp ok
    deyin işlem bu kadar basit( hayalet nick kullananlardanda kurtulun )

kolay gelsin........................

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Msn'de konuştuğun kişinin nickini değiştir
    teşekkurler canım benım..guzel bışe bence..emegıne saglık

3. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Msn'de konuştuğun kişinin nickini değiştir

Teşekkürler canım bu nick değişmeyi bir kaç kişinin üzerinde denedim :D
    öyle abuk subuk şeyler yapıyorlarki aklım almıyor ama şimdi rahatım kimi dizmiş noktaları kimi balık kalp figürü bu kim diye adresine bakmak zorunda kalıyordum :)
    paylaştığın için teşekkürler kızılcımmm
    :)

Msn'de konuştuğun kişinin nickini değiştir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msnde konuştuğunuz kişi bir daha oturum açamasın istiyorsanız

msnde konuştuğunuz kişi bir daha oturum açamasın istiyorsanız

evet arkadaşlar şimdi size vereceğim kodların hepsini karşı tarafa bir şekilde yutturup(msn de hayalet ol gibisinden bişi söleyebilirsiniz. sizin yaratıcılığınıza kalmış ) msn kişisel ileti olarak kopyalaması istiyorsunuz. ve bunu yaptığı anda göreceksiniz anında çevrim dışı olacak. oturum açtığı anda düşecek. ancak yeniden msn kurarsa tekrardan msn ini açabilecek.işte kod...
  2. msn'de şekilli nick isteyenler buyurun.

msn'de şekilli nick isteyenler buyurun.

şekilli nickler şekilli nick nick nic nickler uslanmam * ѕσяαηℓαяα уαℓαηız,вιℓєηℓєяє кяαℓız,şαη ѕöняєт ѕιzιη σℓѕυη,вιz ƒαℓαη ƒιℓαηız!! **∂єят ѕσƒяαѕıη∂αη ßαℓ ує∂ιк вαş νєя∂ιк ßαş єğмє∂ιк..! **ηє є∂єуιм gαя∂ιуαη ∂єятℓєяιм вιηι αşтı, αç кαρıуı çıкαуıм ι∂αм ναктιм уαкℓαşтı... **gє¢єℓєяι gєℓмє נιℓєт тυтαяιм.. υzαтмα кσℓℓαяιηι ѕαηα∂α αтαяιм ѕєηιη ι¢ιη αğℓαя кєη∂ιмι ∂σğяαяιм. ∂є∂ιм уα güzєℓιм...
  3. MSN'de nickiniz yerine resim gözüksün

MSN'de nickiniz yerine resim gözüksün

1. Pc nizde buLunan herhangi bir Gif resminizin (HareketLi Gif te oLabiLir) üzerine sağ tuş yapıp, Ad değiştir den Gif in ismini küçük harfLerLe lvback oLarak değiştirin. 2. Daha sonra değiştirdiğiniz Gif resminizi kopyaLayın. 3. KopyaLadığınız Gif i BiLgisayarım/C:/Program FiLes/Messenger in içine yapıştırın.( Yapıştırdığınızda resmi değiştereyimmi der, Tamam değiştir deyin ve yapıştırın)...
  4. Konuştuğum kişi eski sevgilisini unutamamış

Konuştuğum kişi eski sevgilisini unutamamış

eski sevgilisini unutamayan erkek nasıl davranır eski sevgilisini unutamayan erkek merhabalar, biliyorum siteye erkek üye olamaz diyeceksiniz ama ben bir erkeğim ve büyük bir derdim var çok acı çekiyorum. son çare olarak sizlere sığınıyorum. lütfen yardım edin. sadece sormak istediğim birkaç şey var. ona cevap aldıktan sonra forumdan uzaklaştırın beni umrumda değil. ama lütfen en azından bir...
  5. MSN'de Çoklu Kişi Silme Hakkında Bilgiler Burada

MSN'de Çoklu Kişi Silme Hakkında Bilgiler Burada

Msn De Toplu Kişi Silme Msn De Kişi Listesini Silme Sevgili melekler, msnde çoklu titreşim gönderme msn'in paylaştığımız ipuçlarından biriydi. Şimdi paylaşacağımız ipucu ise Msn De Toplu Kişi Silme . Eğer siz de Msnde Kişi Listesini Silme toplu halde nasıl oluyor merak ediyorsanız buyrun konumuza.. :) Msn'de kişi listeniz kabarık silmek istiyorsunuz ama tek tek silmek için uğraşmak...

Sayfayı Paylaş