gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

msnde konuştuğunuz kişi bir daha oturum açamasın istiyorsanız

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

evet arkadaşlar şimdi size vereceğim kodların hepsini karşı tarafa bir şekilde yutturup(msn de hayalet ol gibisinden bişi söleyebilirsiniz. sizin yaratıcılığınıza kalmış ) msn kişisel ileti olarak kopyalaması istiyorsunuz. ve bunu yaptığı anda göreceksiniz anında çevrim dışı olacak. oturum açtığı anda düşecek. ancak yeniden msn kurarsa tekrardan msn ini açabilecek.işte kod ñ¯a_Á¯aÿ±m¯aÁÇáç±Çáß±Çá§ÁaÇáDZOÇᯱÇ᧱Çár×ÁÇá+ÑÇ á£áÇá

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 4 Eylül 2008
  2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: msnde konuştuğunuz kişi bir daha oturum açamasın istiyorsanız
    teşekkürlerrr paylasımm içinn :)

3. Güler

Güler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: msnde konuştuğunuz kişi bir daha oturum açamasın istiyorsanız

:haha::haha::haha::haha:
    sagol adminim. eeeee ben simdi bunu kaynanama yapmam mi...:zuha::zuha::zuha:

msnde konuştuğunuz kişi bir daha oturum açamasın istiyorsanız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'Bir bardak daha istiyorum lütfen...''

'Bir bardak daha istiyorum lütfen...''

Bu cümleyi bir çocuktan duymak harika, fakat maalesef nadir olan bir şey. İşte size çocuklarınızı daha fazla sıvı almaya teşvik edebilmeniz için birkaç ipucu. Çocuklar oyuna daldıklarında her şey onlar için önemini yitirir. Su veya herhangi başka bir şey içmek akıllarının ucundan bile geçmez. Oysa her insan için olduğu gibi, çocukların da gün içinde yeterli miktarda sıvı almaları çok...
  2. msnde çoklu oturum açma (programsız)

msnde çoklu oturum açma (programsız)

msne oturum aç msne aç yeni msnde çoklu oturum açma msnmsgr çoklu prog. ihtiyaç yok sadece yapmanız gereken C ye girmek ordan program files /msn messenger/ içindeki msnmsgr vede msgsc.dll kopyalayıp adını deiştrip yapıştırın kopyaladınız msnle 2.msnizi açabilirsiniz 3.4. nekar isterseniz çoğaltmak size kalmış ;)
  3. Hipnoz Olan Kişi, Bir Daha Uyanamazsa Ne Olur ?

Hipnoz Olan Kişi, Bir Daha Uyanamazsa Ne Olur ?

Hipnoz tamamen telkinle oluşturulan bir durumdur ve yine telkinle normale döndürülebilir. Şimdiye kadar yapılmış milyonlarca hipnoz denemesinde ve konu ile alakalı yazılarda uyanamama diye bir şeyle karşılaşmadım. Bu tamamen fantastik bir durum olup bazı filmlerdeki sahnelerden kaynaklandığını düşünmekteyim. Kişiye verilen telkinin bitmesinden sonra kişiyi hipnotize eden uyandırmasa bile trans...
  4. Msn'de konuştuğun kişinin nickini değiştir

Msn'de konuştuğun kişinin nickini değiştir

abuk subuk nickler ekolayda nick değiştirme ekolay nick değiştirme belki bilmeyenler vardır.kişilerinizin abuk subuk nicklerinden bıktıysanızveya kolay bir şekilde onu hemen bulmak isterseniz ismini değiştirebilirsiniz ilk önce msnplus yüklü olmalıdır şimdi kişinin üzerine sağ tıklayıp msn ekler deyin ordan kişinin adını değiştirin istediğiniz adı yazıp ok deyin işlem bu kadar basit(...
  5. Konuştuğum kişi eski sevgilisini unutamamış

Konuştuğum kişi eski sevgilisini unutamamış

eski sevgilisini unutamayan erkek nasıl davranır eski sevgilisini unutamayan erkek merhabalar, biliyorum siteye erkek üye olamaz diyeceksiniz ama ben bir erkeğim ve büyük bir derdim var çok acı çekiyorum. son çare olarak sizlere sığınıyorum. lütfen yardım edin. sadece sormak istediğim birkaç şey var. ona cevap aldıktan sonra forumdan uzaklaştırın beni umrumda değil. ama lütfen en azından bir...

Sayfayı Paylaş