gebe
  1. PEmBeLİ_PiSİ

PEmBeLİ_PiSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

MSN'DE Kurtlar Vadisi ve Yüzüklerin Efendisi Fontu İle Yazın ringbearer Fontu

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında PEmBeLİ_PiSİ tarafından paylaşıldı.

yüzüklerin efendisi yazı tipi yüzüklerin efendisi yazı karakteri [​IMG]
    yazı tipi'ni C:windows/fonts klasörüne atıyoruz......sonra msn'den yazı tiplerinden RİNGBEARER'i seçiyoruz...

İndirmek İçin Kutucuğa Tıklayın:

MSN'DE Kurtlar Vadisi ve Yüzüklerin Efendisi Fontu İle Yazın ringbearer Fontu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurtlar Vadisi

Kurtlar Vadisi

hacked wöber hacked wober kurtlar vadisi nevzat Kurtlar Vadisi sevgisi engel tanımıyıor. Kurtlar Vadisi fanatikiği Polat Alemdar'ın vurulması ve en yakındaki adamlarının kaçırılmasını dizinin sitesini hack'leyerek protesto etti. Kurtlar Vadisi dizisinin son bölümünde hayranlarını büyük bir sürpriz bekliyordu. Polat Alemdar derin devletin içindeki bir çetenin hedefi haline geldi ve ona ihanet...
  2. arka fonu temizleme

arka fonu temizleme

bebek arka fonları resmin arka fonunu silme fonu silme bebekler için fon fon yapımı resimli anlatım Eğer resminizin rengi arka fon rengiyle aynı değilse işiniz çok kolay demektir örneğin aşağıdaki çiçek resmine bakarsanız çiçeğin renginin arka fon renginden tamamen farklı olduğunu göreceksiniz.. bu gibi durumlarda magic eraser tool araçını kullanın.. bu araç farenizi tıkladığınız yerde...
  3. Sosyal Yardim Ve Dayanişma Fonu

Sosyal Yardim Ve Dayanişma Fonu

Madde 27/A - (Ek madde: 13/01/2004 - 5043/3. md.) Türkiye Barolar Birliği nezdinde sosyal güvenlik, sosyal yardım ve dayanışma hizmetlerinde kullanılmak üzere kaynağı bu Kanunun 27 nci maddesinin ikinci fıkrasında gösterilen gelirlerin yarısı olan "Sosyal Yardım ve Dayanışma Fonu" kurulmuştur. Bu fondan yapılacak harcamaların esas ve usulleri ile diğer hususlar Türkiye Barolar...
  4. Yeni Tl Fontu indir

Yeni Tl Fontu indir

Yeni TL yazı fontu tl simgesi yazı fontu Hazırlanan özel programla TL’nin simgesi AltGr+T tuşlarına basıldığında çıkacak. Vatandaşlar yazı tipi ve uygulamalarına Merkez Bankası’nın sitesinden erişebilecek. Windows (Kurulum Yönergesi) MacOS (Kurulum Yönergesi) Pardus (Kurulum Yönergesi) Debian Linux (Kurulum Yönergesi) RedHat Linux (Kurulum Yönergesi)

Sayfayı Paylaş