gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Msndeki hayranlarınız için Platonik Msn nickleri aşk nickleri sevgi nickleri

Konu, 'Aşk-Sevgi Nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

platonik nickler platonik msn nickleri > Beni bekledinse yağmurda karda, Beni bekledinse deli rüzgarda, Beni bekledinse yorgun yıllarda, Susuz yüreğimde çiçekler açar…
    > İçin güneşlerle dolu doluydu, Önce gözlerine gelirdi bahar…

> Birini sevmişsindir geçen yıllarda, Açık bir yara gibidir hala, Hala çok özlersin onu ağlayamazsın…

> Ateşler taşırım sevdalarıma, Sözüm yemin olsa özüm aşk olur..

> Kendini bana beni yollara sürgün etmeden bil ki, Mavi düşlerine sardığın o acar delikanlı, Seni ve aşkını zehir bir yürekle kuşandı..

> O uslanmaz inadın yarısı sen diğeri ben olduktan sonra, Serüvencin seni nasıl olsa nerede olsa bulur..!

2. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
Msndeki hayranlarınız için Platonik Msn nickleri aşk nickleri sevgi nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İngilizce msn aşk nickleri

İngilizce msn aşk nickleri

ingilizce aşk nickleri msn aşk nickleri yabancı ingilizce msn (*)iM nOt ShY..i JuSt DoNt LiKe YoU!(*) Can I Have Ur Picture So I Can Show Santa What I Want For XMAS? I thought that I could love no other. Until, that is, I met ur brother! Love is like a baseball game 3 strikes and ure... OUT! My pen is black, My ink is pale, My love 4 u.. will never fail! When the sea is blue love...
  2. Aşk-Sevgi Nickleri

Aşk-Sevgi Nickleri

ÇöLüN,SuYa ÖzLeMi,BeNiM SaNa OlaN AşKıMıN YaNıNdA HİÇ KALIR Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam.rahatsız ediyorsa varlığımölürüm karşına çıkmam.rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA KARIŞAMAM Kalbim her dakika hızla çarpardı göğsümün içinde ateş var gibi Aşıkım ek iş olarak da öğrencilik yapıyorum (ya...
  3. aşk ve sevgi nickleri

aşk ve sevgi nickleri

ağabeye sevgi sözleri aşk ve sevgi nickleri ÇöLüN,SuYa ÖzLeMi,BeNiM SaNa OlaN AşKıMıN YaNıNdA HİÇ KALIR Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam.rahatsız ediyorsa varlığımölürüm karşına çıkmam.rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA KARIŞAMAM Kalbim her dakika hızla çarpardı göğsümün içinde ateş var gibi Aşıkım ek iş olarak da öğrencilik yapıyorum (ya Yari Dalgali Olmali...
  4. etkileyici sevgi aşk nickleri

etkileyici sevgi aşk nickleri

etkileyici aşk nickleri sevgi aşk nickleri etkileyici nickler en sevgi Guzel Msn nickleri Sevgi Nickleri> aĞıT öNümDe KaLeM eLİmDE, DuYgULaR kALpTE DüşüNcElEr YazIdA, Ay gÖkYüZÜnDe YılDıZ LaR dAHa öTEde, tAnRI yUKarIda KullAr AşAğIda , eN zoRuDa cANıM SEn OrDa Ben bUrdA > N’olurdu bir yaprağın daha olsa bak sevmiyor beni işte hain papatya.. > Adı anıldığında işte dostum dedim!. Adım...
  5. Msn aşk Nickleri

Msn aşk Nickleri

Msn aşk Nickleri Bir deniz düsün susuz, bir insan düsün mutsuz, bir gece düsün uykusuz, bir bahar düsün ciceksiz,birde beni düsün sensiz. Dal rüzgari affetse bile, dal kirilmis bir kere. Very Happy In The ParK�ta Gezerken, Cigarettiyi Icerken. My Father Gördü Suc Üstü,I am Düstü Kiç Üstü Very Happy. Bir cicek sev hic solmasin, bir dost sev arkandan vurmasin, bir yuva sec hic yikilmasin,...

Sayfayı Paylaş