gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Msne şifre değiştirme şifremi kaybettim değiştireceğim diyenler buraya

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

2011 msn şifre değiştirmek şifresi değiştirmek nasıl değişir gibi sorularınızın cevaplarını bu konumuzda bulabileceksiniz. Diyelim ki msn şifresini değiştirmek istiyorsunuz ve şifreniz başkasının ellerinde yada daha değişik bir durum var. O zaman konumuzu takip edin ki nasıl değiştirilir öğrenin :D:D Hotmail, Msn ve Windowslive Uzantılı MSN Şifresini Değiştirme?

* MSN şifrenizi değiştirmek için BURAYA TIKLAYIN MELEKLERİM...

Açılan sayfada sağ üstte yer alan “Oturum Aç” linkine tıklayınız.
    * Hotmail, msn ya da windowslive msn adresinizi ve şifrenizi yazarak oturum açınız.
    * “Parola sıfırlama bilgisi” alanında yer alan “Değiştir” linkine tıklayınız.

Parola: ****** Değiştir

* Son olarak eski şifrenizi ve yeni şifrenizi girerek “Kaydet” butonuna basınız.

Artık şifreniz değişti. Msn adresiniz ile oturum açarken artık yeni şifrenizi kullanabilirsiniz. Hotmail uzantılı msn adreslerinde şifre değiştirme bu şekilde oluyor. Tahminime göre msn ve windowslive uzantılı msn adreslerinde de şifre değiştirme bu şekildedir. Eğer bu şekilde değilse şu şekilde msn şifrenizi değiştirebilirsiniz

Msne şifre değiştirme şifremi kaybettim değiştireceğim diyenler buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn Şifrenizi Nasıl Değiştireceksiniz?

Msn Şifrenizi Nasıl Değiştireceksiniz?

msn şifresi, nasıl değişir, anlatımı, açıklaması, izahı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Diyelim ki msn şifrenzi unuttunuz,ya da biri msn şifrenizi öğrendi ve siz onun,sizden habersizce sizin msninizi açtığını farkettiniz.Şifreyi değiştirmeniz lazım.Nasıl mı yapacaksınız? Msn şifresi değiştirmek için Öncelikle BURADAN giriş yapmanız gerekmektedir. Sonra çıkan oturum...
  2. Hotmail Şifre Değiştirme Sorunu

Hotmail Şifre Değiştirme Sorunu

Hotmail Şifre Değiştirme Sorunu alıyorum bana acilen Hotmail Şifre Değiştirme Sorunu hatası için çözüm önerilerini bilgilerini yazarsanız çok sevinirim.
  3. Hotmail Şifre Değiştirme İşlemi

Hotmail Şifre Değiştirme İşlemi

Hotmail Şifre Değiştirme İşlemi nasıl yapılıyor lütfen çok acil yardım edin bana, bilir kişiler sizleri bekliyorum yardıma!
  4. İnternetin Şifresini Değiştirme hakkında merak edilenler burada

İnternetin Şifresini Değiştirme hakkında merak edilenler burada

İnternetin Şifresini Değiştir İnternetin Şifresini Değiştirme TTNet k Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, daha önce sizlere internet hız testi hakkında merak edilen bilgileri ver bağlantı linklerini aktarmıştık. Şimdi ise internet şifresi nasıl değişir diyen arkadaşlarımız için, bu yazımızda internet şifresi değiştirmek için ilgili tüm bilgi ve bağlantıları...
  5. Skype'de Şifre Değiştirme nasıl oluyor diyenler buraya

Skype'de Şifre Değiştirme nasıl oluyor diyenler buraya

Skype'de Şifre Değiştirme Nasıl Olur Skype'de Şifre Nasıl Değiştirilir Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/227315-skypeda-hesap-acmakicin-yapilmasi-gerekenler.html hakkında bilgiler sunmuştuk. Şimdi de Skype'de şifre nadıl değiştirilir diyen arkadaşlarımız için, Skype'de şifre değiştirme...

Sayfayı Paylaş