gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Msn'e Yazılan Kişisel İletilerin Anlamları...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

ingilizce küfürler anlamlarıyla ingilizce küfürler ve anlamları iletiler ve anlamları küfürlü iletiler 1 - uykuda rahatsız etme = yaa madem uyuyacan git mışıl mışıl uyu niye msn i açıyon niyee illa dını dını sesini mi duymak istiyon uyanmak için

2 - çok kızgınım bulaşma = keskin sirke küpüne zarar bence muhtemelen sevgilisi ile
    görüşmeye geldi bize bulaşmayın diyo , gereksiz meşgul etme

3 - şafak sayanlar = görende askerliklerinin son günü sanır , bir gidin görecem ben sizi

4 - %?&QD6R£#½\é%-.y)[] = bunlar genelde kod kullanan arkadaşlar ama , ruh
    hallarini bende çözemedim , birde bu arkadaş kim diye çözmek işin çabası

5 - 42 EFE 42 = yeni araba almış benimde plakam var felan dye gösteriş yapıyor

6 - öldü = gören tabuta girdi sanır .. kısacası bulaşma diyo

7 - Güvenim yok kimseye , sensiz olmaz , sevenler affeder vs... = gibi yazanlarda genelde bunu
    bize değil sevgilisine nağme , taş vs.. yazmak için kullanır , belki geri döner
    bekle anacım az sonra döner sana

8 - çok yorgunum , günüm kötü geçti zart zurt = yani o kadar çalıştım ki sormayın gitsin
    bana ne bana ne , ben ne durumdayım senin haberin var mı ? ben yazıyom mu

9 - saliha(attım) salihaIruneachteenme = ingilizce bilmiyorsan küfür mü ediyor diye
    işkillenirsin

2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Msn'e Yazılan Kişisel İletilerin Anlamları...
    çok süpper ya emeğine sağlık:zuha:

Msn'e Yazılan Kişisel İletilerin Anlamları... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kişisel İletinizde Tarih ve Saat Görünsün

Kişisel İletinizde Tarih ve Saat Görünsün

Bu yeni scriptimizde kişisel iletinizde tarih ve saatinizin görünmsini sağlıyor.... Dosya Boyutu :784 B Eklenmiş Dosya date+time.rar (78 Byte, 52 kez indirilmiştir)
  2. MSN Programını YükLemeden MSN'e Girmek

MSN Programını YükLemeden MSN'e Girmek

msn yüklemeden gir msn e gir girme programı msne indirmeden meebo - online web IM for AIM, MSN, Yahoo, Google Talk messengers ArkadaşLar,,siteye giriyoruz daha sonra adres türümüzü seçip oraya adresimizi ve şifremizi yazıp giriyoruz..
  3. kişisel iletinizde ve imzanızda kullanbileceğiniz komik yazılar

kişisel iletinizde ve imzanızda kullanbileceğiniz komik yazılar

Hatırlarmısın küçükken seninle camdan dışarı bakardık. Sen yüzünü cama dayardın, ben popomu. Yoldan geçenler bizi hep ikiz zannederdi. -------------------------------------------------------------------------------- Ey dagları tasları herseyi yaratan rabbim herseye bir güzellik, ayri bir tat, insanlara akil, mantik, zeka verirken bu mesaja aptal aptal bakan bu salagi niye unuttun.....
  4. kişisel ileti

kişisel ileti

"kişiselse sanane ?? " "Girmezsem n’olcak?" "Kişisel ileti yok. Kişisel sorun var." "Bizim kişisel neyimiz oldu ki iletimiz olsun." "Bizim Kişisel bi olayımız olmaz" "Girdim, oldu mu?" "Kişisel iletiye hayır!Yaşasın toplumsal mücadelemiz.. " "Kişisel iletiye evet!Yaşasın bencillik, egoizm, narsizm.."...
  5. kişisel iletileriniz boş kalmasın

kişisel iletileriniz boş kalmasın

kişiselse sanane ?? " "Girmezsem n’olcak?" "Kişisel ileti yok. Kişisel sorun var." "Bizim kişisel neyimiz oldu ki iletimiz olsun." "Bizim Kişisel bi olayımız olmaz" "Girdim, oldu mu?" "Kişisel iletiye hayır!Yaşasın toplumsal mücadelemiz.. " "Kişisel iletiye evet!Yaşasın bencillik, egoizm, narsizm.."...

Sayfayı Paylaş