gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

msnedeki virüsleri silme (resimli anlatım)

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

virüsleri silme regeditten virüs silme virüs hotmail temizleme başlat menusunden regedit yazın [​IMG]

tamam diyip yukarıdaki dosyaları silin

msnedeki virüsleri silme (resimli anlatım) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Programsız Msn kişilik listesini topluca silme topluca engelleme resimli anlatım

Programsız Msn kişilik listesini topluca silme topluca engelleme resimli anlatım

msn listesini silme msn engelliler listesini silme de engellenenler engellenenler listesi nasıl silinir Msn kişilik listesini topluca silme topluca engelleme sonra acılan pencereden Benim tafsiyem kişileri engelledikten sonra silmeniz silmeye basladım mı engeleyip siliniz pencereye kapatmayın yoksa silmiyor Arkadaslar tüm bunları yapmak için plus yüklü olması gerekir
  2. Msn Virüsü Silme

Msn Virüsü Silme

1.yol başlat gel sonra çalıştır a regedit yaz/hkey_local_machine/software/microsoft/windows/currentversion/run a bak orda nt2004 ve nt2003 yazanları silin sağ pencereceden.. 2.yol silmek için yapmanız gerekenler sıra ile messangeri kapat ctrl+alt+del e bas sonra ordan moniker.exe dosyasını sonlandır(eğer 2000 ise ctrl+alt+del ordan göre yöneticisi/işlemler altında ) daha sonra çalıştıra...
  3. Elİfba Resİmlİ Anlatim!

Elİfba Resİmlİ Anlatim!

elif ba sesli anlatım kuran elifbası sesli elifbası elifba harfleri elif ba Kur’an-ı Kerim Elifbası’nda 28 harf vardır! Kur’an-ı Kerim alfabesinin birbirinden güzel 28 harfi var. Bu harfler, “Elif” harfiyle başlar, “Ye” harfiyle biter. Bu harflerin Türkçede kullandığımız harflerden farklı bir özelliği vardır. Bu harfler sağdan sola doğru yazılır ve yine sağdan sola doğru okunurlar. Lâmelif:...
  4. facebookta mesajları silme resimli

facebookta mesajları silme resimli

facebookta mesajları silme resimli- facebookta mesajlar nasıl siliniyor lütfen bu konuda bana yardım edin arkadaşlar.
  5. Cuma Namazı Resimli Anlatım

Cuma Namazı Resimli Anlatım

Cuma namazının resimli olarak anlatımı, Cuma namazı nasıl kılınır ? İslam aleminde Erkeklere Farz olarak kılınan namazdır Cuma Namazı... Peki bu namaz nasıl kılınıyor resimli olarak anlatabilirmisiniz derseniz. Bunu sizler için anlatmaya çalışalım sevgili melekler. Bu iş aslında erkeklerin görevi olsa da, hayat şartları ve sürekli para kaygısı yüzünden erkekler pek fazla bu olaya malesef...

Sayfayı Paylaş